ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

Сьогодні свій День народження святкує кандидат педагогічних наук, професор кафедри музикознавства та вокально-хорових дисциплін, заслужений працівник освіти України, талановитий музикант та високопрофесійний педагог Дмитро Іванович Балдинюк!

Вельмишановний Дмитре Івановичу! Щиро вітаємо Вас із нагоди Дня народження! Ваш професіоналізм, багаторічна самовіддана, послідовна та наполеглива праця внесли вагомий внесок у розвиток сучасної мистецької освіти, і забезпечили повагу та беззаперечний авторитет серед колег. Рівнем Вашого професіоналізму та принциповості визначаються не лише стан освітньої культури на факультеті мистецтв, а і його динамічний розвиток та стабільність.

Ми пишаємося тим, що нам випала можливість працювати з Вами і досягати разом професійних висот. Прийміть слова глибокої вдячності за високий професіоналізм, людяність та активну участь у розбудові факультету та сучасної Української освіти.

Нехай доля шле Вам добро і щастя, міцне здоров’я, а віра, надія та любов будуть вірними супутниками на Вашому життєвому шляху. Бажаємо Вам благополуччя, нових професійних перемог та висот!

Адміністрація та співробітники
факультету мистецтв