ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ВІДКРИТТЯ ДРУГОГО МІЖНАРОДНОГО МУЛЬТИЖАНРОВОГО ФЕСТИВАЛЮ МИСТЕЦТВ «СВОБОДА ВИБОРУ. УМАНЬ. 2024»

4 вересня о 13.00 у виставкових залах Державного історико-архітектурного заповідника «Стара Умань» відбулося відкриття Другого міжнародного мультижанрового фестивалю мистецтв «Свобода Вибору. Умань. 2024», присвяченого пам’яті українських дітей, які майже щоденно гинуть у вогні жахливої російської агресії, а також дітей з уманського гетто, розстріляних у лісі біля села Гродзеве у 1942 році. Тема цьогорічного фестивалю – «Квіти України», квіти, як душі загиблих дітей.

Фестиваль розпочав роботу відкриттям двох виставок:  народного художника України (2007), члена Національної спілки художників України з 1970 року, лауреата Національної премії України імені Тараса Шевченка, лауреата премії імені В.Стуса Андрія АНТОНЮКА (1943-2013) – «Золотий шофар», та українського художника-живописця азербайджанського походження, куратора низки арт-проєктів, члена Національної спілки художників України з 2008 року, Расіма СЕЙДІМОВА (1975 р. н.) – «Полотно світла», за назвою роботи, яку він створив разом із дітьми – пацієнтами лікарні «Охматдит».

Владислав ДАВИДЮК, директор Державного історико-архітектурного заповідника «Стара Умань», привітав усіх присутніх  з початком роботи Другого міжнародного мультижанрового фестивалю мистецтв і надав слово його куратору, керівнику Благодійної організації «Благодійний фонд, «Добре серце Київ» – Геннадію ГУТГАРЦУ. Пан Геннадій розповів про заплановані виставки і події, що відбуватимуться в рамках фестивалю, запросив усіх стати активними учасниками і глядачами.

Художник Расім Сейдімов та куратор проєкту Людмила Фантас, які були присутніми на відкритті, поділилися спогадами, як виникла ідея створення картини «Полотно світла» та як її реалізували разом з дітьми, пацієнтами клініки «Охматдит».

Виставки неймовірно надихаючі, цікаві, самобутні. Мистецтво живе, не дивлячись на реалії сьогодення! Воно рятує і зцілює, робить нас усіх сильнішими! Тож надихайтесь і творіть! В ім’я України та майбутньої Перемоги! Запрошуємо всіх небайдужих до краси у виставкові зали!

УВАГА! ВСТИГНІТЬ ПРОГОЛОСУВАТИ! ВЗАВТРА ЗАВЕРШУЄТЬСЯ ФОТОКОНКУРС НА ТИТУЛ “МІС ФАКУЛЬТЕТУ МИСТЕЦТВ”!УВАГА! ВСТИГНІТЬ ПРОГОЛОСУВАТИ! ВЗАВТРА ЗАВЕРШУЄТЬСЯ ФОТОКОНКУРС НА ТИТУЛ “МІС ФАКУЛЬТЕТУ МИСТЕЦТВ”!

Шановні викладачі, студенти, гості! Нагадуємо, що взавтра, 25 березня о 23:59, завершується голосування за дівчат-учасниць фотоконкурсу на титул “Міс факультету мистецтв – 2019”. Нагадуємо, що у конкурсі приймають участь вісім

ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

Сьогодні свій День Народження відзначає доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри інструментального виконавства Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини Устименко-Косоріч Олена Анатоліївна. Шановна Олено Анатоліївно! Прийміть наші щирі та сердечні

З НАЙКРАЩИМИ ПОБАЖАННЯМИ В ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ!З НАЙКРАЩИМИ ПОБАЖАННЯМИ В ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ!

30 вересня День народження відзначає заслужений працівник культури України, керівник та учасник чоловічого тріо «Гонта», викладач кафедри музикознавства та вокально-хорового мистецтва Купчик Валентин Анатолійович. Вітаючи з цим чудовим святом, зичимо