ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

Сьогодні свій День Народження відзначає доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри інструментального виконавства Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини Устименко-Косоріч Олена Анатоліївна.

Устименко-Косоріч Олена Анатоліївна

Шановна Олено Анатоліївно! Прийміть наші щирі та сердечні вітання з нагоди Дня Вашого народження. Зичимо Вам міцного здоров’я, благополуччя, поваги та шани від людей, любові від рідних та близьких, добра і достатку, творчого натхнення і невичерпної енергії. Нехай Ваша чуйність, невтомність, високий професіоналізм і бажання творити завжди супроводжують Вас. Нехай подальша життєва дорога завжди веде Вас до омріяних вершин, а доля дарує повні щастям многії літа!

Адміністрація та співробітники
мистецько-педагогічного факультету

Один коментар до “ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!”

1. Шановна Олено Анатоліївно! Прийміть сердечні вітання і щирі побажання у цей світлий День! Добра, тепла, миру і всіх життєвих гараздів, міцного здоров”я, оптимізму і творчого натхнення!