ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ВІДБУЛИСЯ ВСТУПНІ ВИПРОБУВАННЯ АБІТУРІЄНТІВ НА ДЕННУ ФОРМУ НАВЧАННЯ ДЛЯ ЗДОБУТТЯ ОКР «СПЕЦІАЛІСТ» ТА «МАГІСТР»

Сьогодні на мистецько-педагогічному факультеті Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини відбулися вступні випробування абітурієнтів на денну форму навчання на основі диплома ОКР «Бакалавр» спеціальностей «Музичне мистецтво», «Образотворче мистецтво» та «Хореографія», які виявили бажання продовжити навчання для здобуття ОКР «Спеціаліст» та «Магістр».

За підсумками членів екзаменаційної комісії всі абітурієнти рекомендовані до зарахування. Про результати випробувань та форму навчання (державну чи контрактну) відповідно до рейтингу буде оголошено 24 липня 2014 року.
Бажаємо всім абітурієнтам міцного здоров’я, миру та успіхів у навчанні! Нехай Вам щастить!!!