ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

17 березня свій  День народження  святкує  заслужений працівник культури України,  кандидат педагогічних наук, доцент кафедри музикознавства та вокально-хорового  мистецтва  Волошин Петро Миколайович.

Шановний Петро Миколайович! Вітаючи Вас у цей святковий день,  від щирого серця бажаємо  міцного здоров’я, родинного затишку та благополуччя, творчого натхнення та  сил для досягнення задуманих цілей, задоволення від роботи, визнання від колег, вдячності й поваги від студентів, усіляких життєвих гараздів і прихильності долі! Нехай у Вас завжди буде відмінний настрій, дні будуть сповнені приємними моментами та яскравими емоціями, а на душі бринітиме піднесена барвиста мелодія!

Адміністрація та співробітники
факультету мистецтв