ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

15 березня свій День народження відзначає кандидат педагогічних наук, доцент кафедри образотворчого мистецтва Базильчук Леонід Володимирович!

Шановний  імениннику! Прийміть щирі слова вітання від імені всього нашого колективу. Від усієї душі бажаємо Вам міцного здоров’я та життєвої наснаги, професійних успіхів та особистих творчих досягнень, сімейного щастя, злагоди та добробуту у Вашій оселі! Хай радість, оптимізм і удача ніколи не залишають Вас, а всі самі добрі слова і побажання, сказані в цей день, втіляться в життя!

Адміністрація факультету мистецтв,
кафедра образотворчого мистецтва

ВІДКРИТЕ ЗАНЯТТЯ З ДИСЦИПЛІНИ «ТЕОРІЯ ТА МЕТОДИКА СУЧАСНОГО ТАНЦЮ»ВІДКРИТЕ ЗАНЯТТЯ З ДИСЦИПЛІНИ «ТЕОРІЯ ТА МЕТОДИКА СУЧАСНОГО ТАНЦЮ»

Нещодавно на кафедрі хореографії та художньої культури відбулося відкрите заняття з дисципліни «Теорія та методика сучасного танцю» на тему «Методика вивчення та виконання рухів танцювального стилю джаз-модерн», викладач Тандитна Ірина

З РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ!З РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ!

Шановні викладачі та студенти! Сердечно вітаємо вас з величним християнським святом – Різдвом Христовим, яке сприймається кожним з нас як символ злагоди та любові до ближнього. Воно спонукає до взаєморозуміння

Шоста Всеукраїнська студентська наукова конференція «НАУКА, ОСВІТА, МОЛОДЬ».Шоста Всеукраїнська студентська наукова конференція «НАУКА, ОСВІТА, МОЛОДЬ».

Сьогодні в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини відбулася Шоста Всеукраїнська студентська наукова конференція «НАУКА, ОСВІТА, МОЛОДЬ».      На пленарному засіданні конференції із вступним словом та