ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ВРУЧЕННЯ ДИПЛОМІВ ВИПУСКНИКАМ ФАКУЛЬТЕТУ МИСТЕЦТВ 2024 РОКУ

ВРУЧЕННЯ ДИПЛОМІВ ВИПУСКНИКАМ ФАКУЛЬТЕТУ МИСТЕЦТВ 2024 РОКУ

2 вересня, о 14.00 в актовій залі нового корпусу відбулася урочиста церемонія вручення дипломів випускникам освітнього ступеня «Бакалавр» факультету мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини 2024 року. Привітати та підтримати випускників у таку хвилюючу мить прийшли викладачі факультету, здобувачі вищої освіти різних курсів, рідні та близькі.

Приємним вступним подарунком став Український ліричний танець «Калина» від народного аматорського ансамблю народного танцю «Яворина», керівник Вікторія Маркіна.

З вітальними словами з нагоди урочистого зібрання виступила кандидат педагогічних наук, доцент, декан факультету мистецтв – Інна Григорівна Терешко;  голова екзаменаційної комісії спеціальності Середня освіта (Образотворче мистецтво), кандидат педагогічних наук, доцент Олена Віталіївна Семенова; кандидат педагогічних наук, доцент, в. о. завідувача кафедри образотворчого мистецтва – Ольга Яношівна Музика.

Вокальною композицією порадувала всіх присутніх талановита, красива дівчинка, учениця Уманського ліцею №1 – Гануся Семенчук. У її виконанні прозвучала пісня «Це моя Україна».

Зі словами вдячності від імені випускників виступила випускниця освітнього ступеня «Бакалавр», у минулому студентка 43 групи – Вероніка Головатюк.

Випускник, лауреат міжнародних конкурсів Костянтин Мазуренко вразив присутніх неймовірною музичною композицією.

На завершення урочистостей, із побажаннями Миру, Добра і Щастя, у виконанні заслуженого працівника культури Валентина Купчика прозвучала пісня «Я бажаю вам щастя».

Дорогі випускники! Від імені адміністрації та всіх викладачів факультету вітаємо вас з успішним завершенням навчання. Це був довгий та насичений період Вашого життя, сподіваємось Ви продемонстрували свої таланти, знайшли справу свого життя та отримали професію за покликанням. Тисячі доріг відкриті перед вами.

Ми не прощаємось із вами, ми кажемо вам до нових зустрічей на факультеті мистецтв  ОС  «Магістр»!

ВІДКРИТТЯ ВИСТАВКИ “СЛАВА ГЕРОЯМ”ВІДКРИТТЯ ВИСТАВКИ “СЛАВА ГЕРОЯМ”

24 серпня, у день відзначення 32-ї річниці незалежності України у фойє нового корпусу Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини відбулося відкриття виставкового проекту «Слава Героям» українських художників Соломії Горб’юк

МАЙСТЕР-КЛАСИ ВІД УЧИТЕЛІВ-ПРОФЕСІОНАЛІВМАЙСТЕР-КЛАСИ ВІД УЧИТЕЛІВ-ПРОФЕСІОНАЛІВ

Вчитель музики нашого сьогодення - не лише носій знань і умінь, але і яскрава творча особистість, яка володіє компетенціями щодо педагогічної комунікації та організації колективного музикування школярів. Урок музичного мистецтва

З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ ТЕБЕ, УМАНЬ!З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ ТЕБЕ, УМАНЬ!

Шановні викладачі, дороге студентство, гості сайту! Раді повідомити Вас, що взавтра наше рідне місто Умань святкує чергову 399-у річницю з дня заснування!!! До цієї дати присвячено багато святкових заходів і