ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ З НАЙКРАЩИМИ ПОБАЖАННЯМИ В ДЕНЬ ЮВІЛЕЮ!

З НАЙКРАЩИМИ ПОБАЖАННЯМИ В ДЕНЬ ЮВІЛЕЮ!

Сьогодні – 27 квітня, свій ювілейний День народження святкує кандидат педагогічних наук, доцент кафедри образотворчого мистецтва, талановитий учитель та мудрий наставник Всеволод Маркович Сирота!

Вельмишановний Всеволоде Марковичу! Прийміть наші найщиріші вітання з цією значною і важливою датою, днем Вашого 75-ліття! Ваш життєвий шлях нерозривно пов’язаний із життям університету, факультету, кафедри. Адже Ви один з тих, хто віддав майбутнім педагогам-художникам багато років своєї натхненної праці, творчого хисту та вчительського таланту. Бажаємо Вам душевного спокою, благополуччя, родинного затишку і тепла, стабільності й процвітання!

Нехай кожен прожитий день буде світлим і радісним, сповненим тепла та любові близьких і рідних людей, вдячності від студентів, шани і поваги від колег!

З повагою, адміністрація
та колектив співробітників факультету мистецтв,
кафедри образотворчого мистецтва