ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ЗАПРОШУЄМО ВЗЯТИ УЧАСТЬ В ІІІ ДИСТАНЦІЙНІЙ ВСЕУКРАЇНСЬКІЙ УЧНІВСЬКО-СТУДЕНТСЬКІЙ ОЛІМПІАДІ З МУЗИЧНОГО МИСТЕЦТВА

На базі кафедри музикознавства та вокально-хорового мистецтва факультету мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини впродовж червня 2020 року відбудеться IІІ дистанційна Всеукраїнська учнівсько-студентська олімпіада з музичного мистецтва.

Метою Олімпіади є виявлення та підтримка талановитої молоді, заохочення інтересу учнів та студентів до музично-теоретичних дисциплін, стимулювання їх до креативної діяльності, створення умов для творчості обдарованої учнівської та студентської молоді в галузі музичного мистецтва, обмін творчими досягненями між музикантами.

До участі в Олімпіаді запрошуються учні та випускники закладів спеціалізованої мистецької освіти та закладів загальної середньої освіти, а також студенти закладів вищої освіти І-ІІ рівнів акредитації.

До складу журі Олімпіади входять викладачі кафедри музикознавства та вокально-хорового мистецтва факультету мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.

Контактна інформація:

096-560-57-54 – Поліщук Анна Олександрівна, лаборант кафедри музикознавства та вокально-хорового мистецтва.

093-924-31-50 – Семенчук Василь Васильович, завідувач кафедри музикознавства та вокально-хорового мистецтва;

Для участі в Олімпіаді заповніть анкету учасника та надішліть за вказаною електронною адресою: kafedra_m@meta.ua

Положення олімпіади

Оргкомітет Олімпіади