ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ЗАСІДАННЯ НАУКОВОГО ГУРТКА “МИСТЕЦЬКА СТУДІЯ”

ЗАСІДАННЯ НАУКОВОГО ГУРТКА “МИСТЕЦЬКА СТУДІЯ”

4 вересня 2024 року відбулося планове засідання наукового гуртка “Мистецька студія”, де обговорювалися актуальні питання, що стосуються мистецької освіти.

Керівник гуртка, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри музикознавства та вокально-хорового мистецтва Петро Волошин, ознайомив присутніх із специфікою та графіком роботи науково-мистецького гуртка на поточний навчальний рік.

Петро Волошин підкреслив важливість інтеграції сучасних методик у навчальний процес та необхідність розвитку творчих здібностей майбутніх учителів музичного мистецтва. Він також зазначив, що гурток буде проводити регулярні зустрічі, майстер-класи та семінари, спрямовані на підвищення рівня мистецької освіти серед здобувачів факультету мистецтв.

З доповіддю виступив здобувач вищої освіти 22 групи Юрій Шнирук, який представив тему “Інноваційні підходи до викладання мистецьких дисциплін у сучасній школі”. У доповіді було розглянуто такі актуальні питання:

1. Використання інтерактивних технологій у навчальному процесі.
  2. Інтеграція різних видів мистецтв для розвитку креативного мислення.
  3. Вплив сучасних медіа на мистецьку освіту.

Засідання завершилося обговоренням планів щодо наступних зустрічей та визначенням тем для майбутніх доповідей.

В УКРАЇНІ ПРОХОДИТЬ КОНКУРС «КРАЩИЙ СТУДЕНТ-2017»В УКРАЇНІ ПРОХОДИТЬ КОНКУРС «КРАЩИЙ СТУДЕНТ-2017»

Шановні студенти! Тривають регіональні етапи Всеукраїнської конкурсної програми «Кращий студент України-2017». «Кращий студент України» – всеукраїнська конкурсна програма, покликана виявити та надати імпульс до подальшого розвитку студентської молоді України як

ДЕНЬ ПАМ’ЯТІ ТА ПРИМИРЕННЯ. НІКОЛИ ЗНОВУДЕНЬ ПАМ’ЯТІ ТА ПРИМИРЕННЯ. НІКОЛИ ЗНОВУ

І живуть у пам’яті народу Його вірні дочки і сини, Ті, що не вернулися з походів Грізної, великої війни. Їх життя, їх помисли високі, Котрим не судилось розцвісти, Закликають мир

НАСТАНОВЧА КОНФЕРЕНЦІЯ З ВИРОБНИЧОЇ ПРАКТИКИНАСТАНОВЧА КОНФЕРЕНЦІЯ З ВИРОБНИЧОЇ ПРАКТИКИ

12 вересня 2023 року відбулась настановча конференція з питань виробничої (педагогічної) практики для здобувачів 261-м групи заочної форми навчання напряму підготовки 025 “Музичне мистецтво. Ця подія відбулася у форматі онлайн.