Головна » НОВИНИ САЙТУ » НАСТАНОВЧА КОНФЕРЕНЦІЯ З ВИРОБНИЧОЇ ПРАКТИКИ

НАСТАНОВЧА КОНФЕРЕНЦІЯ З ВИРОБНИЧОЇ ПРАКТИКИ

Роздрукувати публікацію

12 вересня 2023 року відбулась настановча конференція з питань виробничої (педагогічної) практики для здобувачів 261-м групи заочної форми навчання напряму підготовки 025 “Музичне мистецтво. Ця подія відбулася у форматі онлайн. 

Настановча конференція була важливою передумовою для початку педагогічної практики, яка є невід’ємною частиною підготовки майбутніх фахівців у галузі музичного мистецтва.

 Основні питання, які були висвітлені під час конференції, включали наступне:

  1. Цілі та завдання педагогічної практики.

 Подано об’єктивну картину очікуваних результатів і завдань практики, а також розкрито можливість впливу на формування майбутньої кар’єри в галузі музичного мистецтва.

  1. Організація та розподіл студентів.

Надано важливу інформацію щодо процедур вибору місця практики, контактів з керівниками та іншими аспектами організації педагогічної діяльності.

  1. Вимоги до звітності.

 Ознайомлено з вимогами до звітів, які потрібно буде подати після завершення практики, а також процедурою оцінювання результатів роботи.

  1. Запитання та обговорення.

Конференція завершилася низкою питань, де всі мали можливість обговорити деталі проходження виробничої (педагогічної) практики.

Настановча конференція була успішною та продуктивною і ми віримо, що педагогічна практика стане важливим етапом вашого навчання та професійного зростання.

13 Вересня, 2023

КОНТАКТНІ ДАНІ АДМІНІСТРАТОРА САЙТУ

Анатолій Петренко
Телефон: +38 (097)-634-23-02
Email: fm@udpu.edu.ua
Сторінка у facebook

НАША ПЕРЕВАГА - ЯКІСНА ОСВІТА

Факультет мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини готує спеціалістів за трьома напрямками:

КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ

Адреса: 20300, Черкаська обл., м. Умань, вул. Садова, 28
Телефон: (04744) 3-23-23 – деканат
Факс: (04744) 3-53-08 – методист заочного відділу
E-mail:art_dekanat@meta.ua

Роздрукувати публікацію