ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ НАСТАНОВЧА КОНФЕРЕНЦІЯ З ВИРОБНИЧОЇ ПРАКТИКИ

НАСТАНОВЧА КОНФЕРЕНЦІЯ З ВИРОБНИЧОЇ ПРАКТИКИ

12 вересня 2023 року відбулась настановча конференція з питань виробничої (педагогічної) практики для здобувачів 261-м групи заочної форми навчання напряму підготовки 025 “Музичне мистецтво. Ця подія відбулася у форматі онлайн.

Настановча конференція була важливою передумовою для початку педагогічної практики, яка є невід’ємною частиною підготовки майбутніх фахівців у галузі музичного мистецтва.

Основні питання, які були висвітлені під час конференції, включали наступне:

1. Цілі та завдання педагогічної практики.

Подано об’єктивну картину очікуваних результатів і завдань практики, а також розкрито можливість впливу на формування майбутньої кар’єри в галузі музичного мистецтва.

1. Організація та розподіл студентів.

Надано важливу інформацію щодо процедур вибору місця практики, контактів з керівниками та іншими аспектами організації педагогічної діяльності.

1. Вимоги до звітності.

Ознайомлено з вимогами до звітів, які потрібно буде подати після завершення практики, а також процедурою оцінювання результатів роботи.

1. Запитання та обговорення.

Конференція завершилася низкою питань, де всі мали можливість обговорити деталі проходження виробничої (педагогічної) практики.

Настановча конференція була успішною та продуктивною і ми віримо, що педагогічна практика стане важливим етапом вашого навчання та професійного зростання.

СВЯТКУЄМО ВЕЛИКДЕНЬ РАЗОМ!СВЯТКУЄМО ВЕЛИКДЕНЬ РАЗОМ!

Напередодні великого християнського свята Великодня на кафедрі образотворчого мистецтва факультету мистецтв вже стало доброю традицією проводити майстер-клас із писанкарства. Так і цього року викладачами кафедри Семеновою Оленою Віталіївною і Побірченко

ЗАПРОШУЄМО НА ЗУСТРІЧ З КЕРІВНИЦТВОМ ТА ВИКЛАДАЧАМИ ФАКУЛЬТЕТУ МИСТЕЦТВЗАПРОШУЄМО НА ЗУСТРІЧ З КЕРІВНИЦТВОМ ТА ВИКЛАДАЧАМИ ФАКУЛЬТЕТУ МИСТЕЦТВ

Шановні батьки та першокурсники! Запрошуємо Вас на зустріч з керівництвом та викладачами факультету мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини. Зустріч відбудеться 10 серпня 2019 року об 11:00 за

БЛАГОДІЙНА АКЦІЯ «КУПИ ІГРАШКУ – ДОПОМОЖИ ЗСУ»БЛАГОДІЙНА АКЦІЯ «КУПИ ІГРАШКУ – ДОПОМОЖИ ЗСУ»

23 грудня 2022 року на факультеті  мистецтв відбулась благодійна акція «Купи іграшку – допоможи ЗСУ». Студенти та викладачі спеціальності: Образотворче мистецтво, власноруч створили ялинкові прикраси та розписали новорічні ялинкові іграшки.