20300, Черкаська обл., м. Умань, вул. Садова, 28

Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини

ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ НАСТАНОВЧА КОНФЕРЕНЦІЯ З ВИРОБНИЧОЇ ПРАКТИКИ

НАСТАНОВЧА КОНФЕРЕНЦІЯ З ВИРОБНИЧОЇ ПРАКТИКИ

12 вересня 2023 року відбулась настановча конференція з питань виробничої (педагогічної) практики для здобувачів 261-м групи заочної форми навчання напряму підготовки 025 “Музичне мистецтво. Ця подія відбулася у форматі онлайн.

Настановча конференція була важливою передумовою для початку педагогічної практики, яка є невід’ємною частиною підготовки майбутніх фахівців у галузі музичного мистецтва.

Основні питання, які були висвітлені під час конференції, включали наступне:

1. Цілі та завдання педагогічної практики.

Подано об’єктивну картину очікуваних результатів і завдань практики, а також розкрито можливість впливу на формування майбутньої кар’єри в галузі музичного мистецтва.

1. Організація та розподіл студентів.

Надано важливу інформацію щодо процедур вибору місця практики, контактів з керівниками та іншими аспектами організації педагогічної діяльності.

1. Вимоги до звітності.

Ознайомлено з вимогами до звітів, які потрібно буде подати після завершення практики, а також процедурою оцінювання результатів роботи.

1. Запитання та обговорення.

Конференція завершилася низкою питань, де всі мали можливість обговорити деталі проходження виробничої (педагогічної) практики.

Настановча конференція була успішною та продуктивною і ми віримо, що педагогічна практика стане важливим етапом вашого навчання та професійного зростання.

Схожі новини

КУРСИ ПІДГОТОВКИ ДО ЗНОКУРСИ ПІДГОТОВКИ ДО ЗНО

15 вересня 2021 року працівники факультету мистецтв відвідали КЗФПО «Уманський обласний музичний фаховий коледж ім. П. Д. Демуцького Черкаської обласної ради». На зустрічі з випускниками коледжу концертмейстер кафедри музикознавства та

З 25 по 31 жовтня 2019 року в рамках культурно-освітньої поїздки до Чехії, Словаччини, Німеччини, яку запланувала громадська організація «Відкритий світ молоді», відбудеться семінар «Професійне самовизначення сучасної молоді як соціокультурний

GOLD DIPLOMA FROM 4-TH INTERNATIONAL CHOIR FESTIVAL, 5-7.10.2018. HERCEG NOVI, MONTENEGRO!!!GOLD DIPLOMA FROM 4-TH INTERNATIONAL CHOIR FESTIVAL, 5-7.10.2018. HERCEG NOVI, MONTENEGRO!!!

“Молодіжний камерний хор” Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, художній керівник та диригент – викладач кафедри музикознавства та вокально-хорового мистецтва – Оксана Прокулевич, здобув перемогу на IV Міжнародному хоровому