Головна » НОВИНИ САЙТУ » НАСТАНОВЧА КОНФЕРЕНЦІЯ З ВИРОБНИЧОЇ ПЕДАГОГІЧНОЇ ПРАКТИКИ ЗДОБУВАЧІВ ОС «МАГІСТР»

НАСТАНОВЧА КОНФЕРЕНЦІЯ З ВИРОБНИЧОЇ ПЕДАГОГІЧНОЇ ПРАКТИКИ ЗДОБУВАЧІВ ОС «МАГІСТР»

Роздрукувати публікацію

11 вересня 2023 року відбулася настановча конференція з виробничої педагогічної практики здобувачів освітнього ступеня «Магістр» (інструменталістів) спеціальності 025 Музичне мистецтво заочної форми навчання.

Практична підготовка є обов’язковою і невід’ємною складовою освітнього процесу підготовки здобувачів вищої освіти в галузі знань 02 Культура і мистецтво за освітньою програмою «Музичне мистецтво». Вона спрямована на формування і вдосконалення професійних компетентностей майбутніх викладачів-інструменталістів і є важливою ланкою між теоретично-практичним навчанням і майбутньою професійною педагогічною діяльністю.

Керівник практики – кандидат педагогічних наук, доцент, завідувач кафедри інструментального виконавства Тетяна РАДЗІВІЛ повідомила здобувачів-інструменталістів про термін, мету і завдання виробничої педагогічної практики та розкрила особливості її проходження. Також керівником практики було окреслено індивідуальні завдання, обґрунтовано методичні рекомендації та роз’яснення щодо їх виконання і розміщення на освітній платформі Moodle для перевірки; надано розгорнуті і деталізовані відповіді на конкретні запитання здобувачів-інструменталістів щодо виконання певних завдань; зазначено перелік компонентів необхідної документації для захисту виробничої педагогічної практики; обговорено зі здобувачами освіти дні і години проведення консультацій.

12 Вересня, 2023

КОНТАКТНІ ДАНІ АДМІНІСТРАТОРА САЙТУ

Анатолій Петренко
Телефон: +38 (097)-634-23-02
Email: fm@udpu.edu.ua
Сторінка у facebook

НАША ПЕРЕВАГА - ЯКІСНА ОСВІТА

Факультет мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини готує спеціалістів за трьома напрямками:

КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ

Адреса: 20300, Черкаська обл., м. Умань, вул. Садова, 28
Телефон: (04744) 3-23-23 – деканат
Факс: (04744) 3-53-08 – методист заочного відділу
E-mail:art_dekanat@meta.ua

Роздрукувати публікацію