ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ НАСТАНОВЧА КОНФЕРЕНЦІЯ З ВИРОБНИЧОЇ ПЕДАГОГІЧНОЇ ПРАКТИКИ ЗДОБУВАЧІВ ОС «МАГІСТР»

11 вересня 2023 року відбулася настановча конференція з виробничої педагогічної практики здобувачів освітнього ступеня «Магістр» (інструменталістів) спеціальності 025 Музичне мистецтво заочної форми навчання.

Практична підготовка є обов’язковою і невід’ємною складовою освітнього процесу підготовки здобувачів вищої освіти в галузі знань 02 Культура і мистецтво за освітньою програмою «Музичне мистецтво». Вона спрямована на формування і вдосконалення професійних компетентностей майбутніх викладачів-інструменталістів і є важливою ланкою між теоретично-практичним навчанням і майбутньою професійною педагогічною діяльністю.

Керівник практики – кандидат педагогічних наук, доцент, завідувач кафедри інструментального виконавства Тетяна РАДЗІВІЛ повідомила здобувачів-інструменталістів про термін, мету і завдання виробничої педагогічної практики та розкрила особливості її проходження. Також керівником практики було окреслено індивідуальні завдання, обґрунтовано методичні рекомендації та роз’яснення щодо їх виконання і розміщення на освітній платформі Moodle для перевірки; надано розгорнуті і деталізовані відповіді на конкретні запитання здобувачів-інструменталістів щодо виконання певних завдань; зазначено перелік компонентів необхідної документації для захисту виробничої педагогічної практики; обговорено зі здобувачами освіти дні і години проведення консультацій.

ПРОФОРІЄНТАЦІЙНА ЗУСТРІЧПРОФОРІЄНТАЦІЙНА ЗУСТРІЧ

14.03.2023 р. в Олександрійському коледжі культури і мистецтв із метою профорієнтаційної роботи відбулась зустріч викладачів Уманського державного педагогічного університету ім. Павла Тичини із студентами. У рамках зустрічі була надана інформація

ВІДБУЛАСЯ ІІ ВСЕУКРАЇНСЬКА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ З МІЖНАРОДНОЮ УЧАСТЮ «СУЧАСНЕ МИСТЕЦТВО: НАУКОВО-МЕТОДИЧНИЙ ТА ПРАКТИЧНИЙ АСПЕКТИ»ВІДБУЛАСЯ ІІ ВСЕУКРАЇНСЬКА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ З МІЖНАРОДНОЮ УЧАСТЮ «СУЧАСНЕ МИСТЕЦТВО: НАУКОВО-МЕТОДИЧНИЙ ТА ПРАКТИЧНИЙ АСПЕКТИ»

26 вересня 2019 р. відбулася ІІ Всеукраїнська науково-практична конференція з Міжнародною участю «Сучасне мистецтво: науково-методичний та практичний аспекти». Започаткована та проведена на базі кафедри інструментального виконавства (завідувач кафедри – професор,

З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!!!З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!!!

Сьогодні – 6 серпня, свій день народження святкує викладач кафедри інструменталного виконавства Бондаренко Світлана Миколаївна! Прийміть наші найщиріші побажання! Бажаємо вам міцного здоров’я, особистого щастя, творчої енергії та талановитих студентів!