20300, Черкаська обл., м. Умань, вул. Садова, 28

English Ukrainian

ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ

Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини

ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ НАСТАНОВЧА КОНФЕРЕНЦІЯ З ВИРОБНИЧОЇ ПЕДАГОГІЧНОЇ ПРАКТИКИ ЗДОБУВАЧІВ ОС «МАГІСТР»

11 вересня 2023 року відбулася настановча конференція з виробничої педагогічної практики здобувачів освітнього ступеня «Магістр» (інструменталістів) спеціальності 025 Музичне мистецтво заочної форми навчання.

Практична підготовка є обов’язковою і невід’ємною складовою освітнього процесу підготовки здобувачів вищої освіти в галузі знань 02 Культура і мистецтво за освітньою програмою «Музичне мистецтво». Вона спрямована на формування і вдосконалення професійних компетентностей майбутніх викладачів-інструменталістів і є важливою ланкою між теоретично-практичним навчанням і майбутньою професійною педагогічною діяльністю.

Керівник практики – кандидат педагогічних наук, доцент, завідувач кафедри інструментального виконавства Тетяна РАДЗІВІЛ повідомила здобувачів-інструменталістів про термін, мету і завдання виробничої педагогічної практики та розкрила особливості її проходження. Також керівником практики було окреслено індивідуальні завдання, обґрунтовано методичні рекомендації та роз’яснення щодо їх виконання і розміщення на освітній платформі Moodle для перевірки; надано розгорнуті і деталізовані відповіді на конкретні запитання здобувачів-інструменталістів щодо виконання певних завдань; зазначено перелік компонентів необхідної документації для захисту виробничої педагогічної практики; обговорено зі здобувачами освіти дні і години проведення консультацій.

Схожі новини

ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

Сьогодні свій День народження відзначає викладач кафедри музикознавства та вокально-хорових дисциплін Пиж’янова Наталія Володимирівна. Вельмишановна Наталія Володимирівна! У цей чудовий день – День Вашого народження прийміть щирі й сердечні побажання:

МАЙСТЕР-КЛАС ЗІ СТВОРЕННЯ ГНІЗД ДО ВЕЛИКОДНЯМАЙСТЕР-КЛАС ЗІ СТВОРЕННЯ ГНІЗД ДО ВЕЛИКОДНЯ

Великдень, як відомо, велике свято для всіх християн. І традиції його святкування складалися сторіччями. Але кожен народ схильний святкувати його по-своєму. Неможливо уявити український Великдень без писанок, неповторні орнаменти та

В ДОБРУ ПУТЬ, НАШІ ПЕРШОКУРСНИКИ!В ДОБРУ ПУТЬ, НАШІ ПЕРШОКУРСНИКИ!

Ось і промайнув перший тиждень вересня, сповнений незабутніх емоційних вражень, хвилювань, зустрічей і відкриттів: наші першокурсники, майбутні педагоги-художники, вливаються у дружню родину студентства факультету мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені