Головна » НОВИНИ САЙТУ » ЗДОБУВАЧІВ СПЕЦІАЛЬНОСТІ 014 СЕРЕДНЯ ОСВІТА (ОБРАЗОТВОРЧЕ МИСТЕЦТВО) ОЗНАЙОМИЛИ З ПРОЦЕДУРОЮ ВІЛЬНОГО ВИБОРУ НАВЧАЛЬНИХ ДИСЦИПЛІН

ЗДОБУВАЧІВ СПЕЦІАЛЬНОСТІ 014 СЕРЕДНЯ ОСВІТА (ОБРАЗОТВОРЧЕ МИСТЕЦТВО) ОЗНАЙОМИЛИ З ПРОЦЕДУРОЮ ВІЛЬНОГО ВИБОРУ НАВЧАЛЬНИХ ДИСЦИПЛІН

Роздрукувати публікацію

З метою ознайомлення із процедурою вільного вибору дисциплін здобувачів  освітнього ступеня «Магістр», які вступили до нашого університету в 2023 році, 14 вересня 2023 року відбулась онлайн-зустріч, на якій розглянули та обговорили низку питань:

Заступник декана з навчальної роботи Анатолій КОРОЛЬ поінформував учасників зустрічі з основними пунктами «Положення про організацію вивчення навчальних дисциплін вільного вибору в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини», процедурою організації їхнього вибору здобувачами вищої освіти.  Зазначив права і обов’язки здобувачів при виборі дисциплін, вказав терміни реєстрації заяв.

В.о. завідувача кафедри образотворчого мистецтва, гарант освітньої програми, Ольга МУЗИКА, ознайомила здобувачів із переліком вибіркових дисциплін, його розташуванням на сайті факультету, а також вказала на організаційні моменти реалізації даного права у визначені терміни.

Для презентації власних курсів до зустрічі доєдналися викладачі кафедри образотворчого мистецтва: професор Микола ПІЧКУР, доцент Олена ПОБІРЧЕНКО, а також викладачі інших кафедр університету, зокрема, кафедри психології – доцент Сергій ОЛЬХОВЕЦЬКИЙ, кафедри спеціальної та інклюзивної освіти – доцент Ірина КАЛИНОВСЬКА.

Дякуємо учасникам зустрічі, бажаємо успішного навчального року та скорішого переможного миру всім нам!

14 Вересня, 2023

КОНТАКТНІ ДАНІ АДМІНІСТРАТОРА САЙТУ

Анатолій Петренко
Телефон: +38 (097)-634-23-02
Email: fm@udpu.edu.ua
Сторінка у facebook

НАША ПЕРЕВАГА - ЯКІСНА ОСВІТА

Факультет мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини готує спеціалістів за трьома напрямками:

КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ

Адреса: 20300, Черкаська обл., м. Умань, вул. Садова, 28
Телефон: (04744) 3-23-23 – деканат
Факс: (04744) 3-53-08 – методист заочного відділу
E-mail:art_dekanat@meta.ua

Роздрукувати публікацію