ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ЗДОБУВАЧІВ СПЕЦІАЛЬНОСТІ 014 СЕРЕДНЯ ОСВІТА (ОБРАЗОТВОРЧЕ МИСТЕЦТВО) ОЗНАЙОМИЛИ З ПРОЦЕДУРОЮ ВІЛЬНОГО ВИБОРУ НАВЧАЛЬНИХ ДИСЦИПЛІН

З метою ознайомлення із процедурою вільного вибору дисциплін здобувачів  освітнього ступеня «Магістр», які вступили до нашого університету в 2023 році, 14 вересня 2023 року відбулась онлайн-зустріч, на якій розглянули та обговорили низку питань:

Заступник декана з навчальної роботи Анатолій КОРОЛЬ поінформував учасників зустрічі з основними пунктами «Положення про організацію вивчення навчальних дисциплін вільного вибору в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини», процедурою організації їхнього вибору здобувачами вищої освіти.  Зазначив права і обов’язки здобувачів при виборі дисциплін, вказав терміни реєстрації заяв.

В.о. завідувача кафедри образотворчого мистецтва, гарант освітньої програми, Ольга МУЗИКА, ознайомила здобувачів із переліком вибіркових дисциплін, його розташуванням на сайті факультету, а також вказала на організаційні моменти реалізації даного права у визначені терміни.

Для презентації власних курсів до зустрічі доєдналися викладачі кафедри образотворчого мистецтва: професор Микола ПІЧКУР, доцент Олена ПОБІРЧЕНКО, а також викладачі інших кафедр університету, зокрема, кафедри психології – доцент Сергій ОЛЬХОВЕЦЬКИЙ, кафедри спеціальної та інклюзивної освіти – доцент Ірина КАЛИНОВСЬКА.

Дякуємо учасникам зустрічі, бажаємо успішного навчального року та скорішого переможного миру всім нам!

ВІДБУЛИСЯ ЗБОРИ ДЛЯ БАТЬКІВ ПЕРШОКУРСНИКІВВІДБУЛИСЯ ЗБОРИ ДЛЯ БАТЬКІВ ПЕРШОКУРСНИКІВ

Нещодавно на мистецько-педагогічному факультеті відбулися традиційні збори для батьків першокурсників. Зібрання відкрила декан факультету, кандидат історичних наук, доцент Олена Володимирівна Дудник. Очільник факультету підвела підсумки перших місяців навчання, озвучила основні

З ДНЕМ ВЕЛИКОЇ ПЕРЕМОГИ!З ДНЕМ ВЕЛИКОЇ ПЕРЕМОГИ!

Дорогі друзі! Від щирого серця вітаємо Вас з Днем Перемоги! Цей день – день героїзму та доблесті, навіки увійшов в історію українського народу, як символ величі, незламності духу та мужності