ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ЗАСІДАННЯ ПРОБЛЕМНОЇ ГРУПИ «РОЗВИТОК ТВОРЧИХ ЗДІБНОСТЕЙ СТУДЕНТІВ ЗАСОБАМИ ЖИВОПИСУ»

5 вересня 2024 року відбулося перше у цьому навчальному році засідання проблемної групи «Розвиток творчих здібностей студентів засобами живопису», де обговорювалися актуальні питання, що стосуються фахової мистецько-педагогічної освіти.

Кандидат педагогічних наук, доцент кафедри образотворчого мистецтва Ольга МУЗИКА, яка є керівником проблемної групи, ознайомила присутніх із графіком та специфікою її роботи.

Ольга МУЗИКА вказала на важливість використання невичерпного потенціалу живопису у фаховій підготовці майбутніх педагогів-художників, у розвитку їхніх творчих здібностей, естетичного смаку та художньої культури. Також вона зазначила, що в рамках роботи проблемної групи будуть проводитися майстер-класи, творчі зустрічі з художниками,  семінари, мистецькі акції, спрямовані на підвищення рівня фахової майстерності серед здобувачів факультету мистецтв.

Учасники зустрічі розглянули творчі роботи здобувачів минулих років, проаналізували, які засоби виразності використані авторами для створення мальовничого образу.

Наприкінці засідання обговорили питання підготовки до осіннього міжвузівського пленеру, запланованого на початок жовтня, плани щодо наступних зустрічей та теми для майбутніх доповідей.

СТУДЕНТИ ПЕРШОГО КУРСУ ФАКУЛЬТЕТУ МИСТЕЦТВ ОТРИМАЛИ ЧИТАЦЬКІ КВИТКИСТУДЕНТИ ПЕРШОГО КУРСУ ФАКУЛЬТЕТУ МИСТЕЦТВ ОТРИМАЛИ ЧИТАЦЬКІ КВИТКИ

Бібліотека – це сучасний науковий, культурно-освітній, інформаційний центр, що забезпечує реалізацію потреб користувачів у одержанні найновішої інформації, одночасно формує інформаційну культуру майбутніх спеціалістів, які будуть працювати в принципово нових умовах

ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

Сьогодні 28 вересня  свій  День народження  відзначає   кандидат педагогічних наук, доцент  кафедри  образотворчого мистецтва Семенова Олена Віталівна. Шановна імениннице! Прийміть щирі вітання з нагоди цього світлого свята. Бажаємо невичерпного натхнення

21 жовтня 2018 року студент кафедри інструментального виконавства Д. Волошин успішно представив Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини на Х Міжнародному фестивалі-конкурсі «Квітуча країна». У номінації інструментальне виконавство (гітара)