Шановні друзі! Минає 2015 рік… Він був зовсім непростим. Зроблено багато добрих справ, відбулося чимало різних подій, які сколихнули нашу свідомість на краще майбутнє. Тож нехай наступаючий 2016 рік розіб’є усі негаразди і невдачі об
Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини
Шановні друзі! Минає 2015 рік… Він був зовсім непростим. Зроблено багато добрих справ, відбулося чимало різних подій, які сколихнули нашу свідомість на краще майбутнє. Тож нехай наступаючий 2016 рік розіб’є усі негаразди і невдачі об