ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ПРИВІТАННЯ З НОВИМ РОКОМ ТА РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ!

ПРИВІТАННЯ З НОВИМ РОКОМ ТА РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ!

Шановні друзі! Минає 2015 рік… Він був зовсім непростим. Зроблено багато добрих справ, відбулося чимало різних подій, які сколихнули нашу свідомість на краще майбутнє. Тож нехай наступаючий 2016 рік розіб’є усі негаразди і невдачі об стіну успіхів і процвітання!

Сердечно вітаємо Вас з наступаючим Новим роком та Різдвом Христовим!
Хай рік, у який ступаємо, підходить до нас під знаком миру і добра, любові й поваги до ближнього, буде роком чистих помислів і добрих справ та багатим на нові здобутки і приємні події.

Бажаємо усім міцного здоров’я, віри в процвітання нашої країни. Нехай збуваються мрії, нехай удача й благодать приходить у кожен дім.
Сподіваємось, що наступний рік буде для Вас вдалим та принесе нові успіхи і досягнення.

ПРИВІТАННЯ З НОВИМ РОКОМ

Адміністрація факультету