ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ЗАПРОШУЄМО ВЗЯТИ УЧАСТЬ У РЕГІОНАЛЬНОМУ НАУКОВО-МЕТОДИЧНОМУ СЕМІНАРІ «УКРАЇНСЬКЕ НАРОДНЕ МИСТЕЦТВО ЯК ЗАСІБ НАЦІОНАЛЬНО-ПАТРІОТИЧНОГО ВИХОВАННЯ МОЛОДОГО ПОКОЛІННЯ»

Вельмишановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у Регіональному науково-методичному семінарі «Українське народне мистецтво як засіб національно-патріотичного виховання молодого покоління» (в рамках проведення ІV Етнографічного фестивалю «Ярмарок мистецтв у «Старій Умані»), що проводиться 12 травня 2016 року кафедрою образотворчого мистецтва Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.

Стара Умань 2

Початок о 10.00 (територія Державного історико-архітектурного заповідника «Стара Умань»

Напрями роботи семінару:
1. Національно-патріотичне виховання у процесі підготовки майбутніх учителів образотворчого мистецтва.
2. Теоретичні та методичні аспекти підготовки фахівців художніх спеціальностей у вищій школі засобами народного мистецтва.
3. Народно-художня творчість у системі фахової підготовки майбутніх учителів мистецьких дисциплін..

Більш детальну інформацію про науково-методичний семінар, можна отримати: за телефоном 8-093-9943264 (Побірченко Олена Михайлівна)