ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ОГОЛОШЕНО КОНКУРС БІЗНЕС-ПЛАНІВ СЕРЕД МОЛОДІ!

ОГОЛОШЕНО КОНКУРС БІЗНЕС-ПЛАНІВ СЕРЕД МОЛОДІ!

На виконання Указу Президента України від 06.10.1999 № 1285 “Про заходи щодо забезпечення працевлаштування молоді”, з метою заохочення молоді до підприємницької діяльності, сприяння реалізації її підприємницьких ініціатив у травні 2016 року буде проведено міський конкурс бізнес – планів підприємницької діяльності серед молоді.

3

У Конкурсі можуть взяти участь громадяни України віком від 14 до 35 років, студентська та аспірантська молодь.

У кожній номінації будуть визначені переможці (І, ІІ та ІІІ місце).

Просимо долучитися до проведення міського конкурсу бізнес – планів підприємницької діяльності серед молоді.
Заявки на участь в Конкурсі та роботи просимо подати до 16.05.2016 у відділ в справах сім’ї та молоді (пл.Соборності, 1, тел.3-70-84).