ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ МАЙСТЕР-КЛАС В РАМКАХ ДНІВ ЄВРОПЕЙСЬКОЇ СПАДЩИНИ

МАЙСТЕР-КЛАС В РАМКАХ ДНІВ ЄВРОПЕЙСЬКОЇ СПАДЩИНИ

Восьмий рік поспіль наше місто Умань бере участь у Днях Європейської спадщини в Україні.

Метою даного проєкту є привернення уваги мешканців та гостей міста до культурної спадщини та усвідомлення її ролі у розвитку сучасного суспільства. Викладачі кафедри образотворчого мистецтва брали участь у проєкті. Кандидат педагогічних наук, доцент кафедри образотворчого мистецтва Олена Семенова провела майстер-класи з художнього розпису (за мотивами уманського хатнього розпису сестер Гоменюк). Майстер-класи проходили на базі Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини та Уманського краєзнавчого музею. Всі учасники заходу долучилися до світу мистецтва, виконуючи цікаві завдання в атмосфері творчості. Бажаємо всім подальших творчих злетів.

СВЯТКУВАННЯ ЗНАМЕНИТИХ ДАТ СТАНОВЛЕННЯ ТА РОЗВИТКУ УДПУ ІМЕНІ ПАВЛА ТИЧИНИСВЯТКУВАННЯ ЗНАМЕНИТИХ ДАТ СТАНОВЛЕННЯ ТА РОЗВИТКУ УДПУ ІМЕНІ ПАВЛА ТИЧИНИ

Святкування знаменних дат становлення та розвитку УДПУ імені Павла Тичини   15 жовтня 1930 року розпочалося навчання в Інституті соціального виховання, який було засновано в місті Умані. Нині це

Шановні колеги! Запрошуємо взяти участь у IIІ Міжнародній науково-практичній конференції «Естетичні засади розвитку педагогічної майстерності викладачів мистецьких дисциплін»   Відповідно до листа Міністерства освіти і науки України №1/9-154 від 11.03.2020

19 травня 2019 р. на базі Уманського обласного музичного училища імені Порфирія Демуцького відбувся ХІ Міжнародний фестиваль-конкурс інструментального, вокального, хореографічного, театрального, циркового мистецтв та театрів мод «Квітуча країна». Студенти кафедри