ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ТАНЦЮВАЛЬНА РУХАНКА ВІД СТУДЕНТІВ ФМ

ТАНЦЮВАЛЬНА РУХАНКА ВІД СТУДЕНТІВ ФМ

Традиційно, на початку жовтня, студенти та члени студентської ради факультету мистецтв проводять активний, спортивний тиждень. Жовтень цього року не став винятком.

4 жовтня 2023 року, на великій перерві, була організована запальна танцювальна руханка для студентів УДПУ імені Павла Тичини.

Надзвичайно приємно, що до руханки приєднались і викладачі факультету мистецтв. Вони власним прикладом показали, що спорт – це життя!

Заряд енергії та позитивний настрій отримали всі присутні.

АКОРДЕОНІСТИ КАФЕДРИ ІНСТРУМЕНТАЛЬНОГО ВИКОНАВСТВА ОТРИМАЛИ ПЕРЕМОГУ НА МІЖНАРОДНОМУ ФЕСТИВАЛІ КОНКУРСІ «ПЕРЛИНИ СВІТОВИХ ТАЛАНТІВ» (м. ЛЬВІВ)АКОРДЕОНІСТИ КАФЕДРИ ІНСТРУМЕНТАЛЬНОГО ВИКОНАВСТВА ОТРИМАЛИ ПЕРЕМОГУ НА МІЖНАРОДНОМУ ФЕСТИВАЛІ КОНКУРСІ «ПЕРЛИНИ СВІТОВИХ ТАЛАНТІВ» (м. ЛЬВІВ)

25 жовтня 2020 року в м. Львові відбувся Міжнародний фестиваль-конкурс «Перлини світових талантів». Учасниками фестивалю-конкурсу, що представляли Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини стали здобувачі кафедри інструментального виконавства Людмила Семко

ПРЕЗЕНТАЦІЯ СТУДЕНТІВ ПЕРШОКУРСНИКІВ ФАКУЛЬТЕТУ МИСТЕЦТВПРЕЗЕНТАЦІЯ СТУДЕНТІВ ПЕРШОКУРСНИКІВ ФАКУЛЬТЕТУ МИСТЕЦТВ

Найяскравішою подією першого семестру навчального року на факультеті мистецтв є презентація першокурсників. Так, 13 листопада актова зала музичного корпусу була повністю заповнена глядачами та учасниками святкового дійства. На святковому концерті,