ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ СТУДЕНТ МАГІСТРАНТ ВИСТУПИВ ПЕРЕД ШКОЛЯРАМИ НАПЕРЕДОДНІ ДНЯ МІСТА!

СТУДЕНТ МАГІСТРАНТ ВИСТУПИВ ПЕРЕД ШКОЛЯРАМИ НАПЕРЕДОДНІ ДНЯ МІСТА!

Вже стало доброю традицією в такий складний для нашої країни час, творчим людям об’єднуватися і робити колективні виступи перед людьми різного віку і різних професій.

Тому, 29 вересня, автор-виконавець своїх віршів і пісень, студент 1 курсу факультету мистецтв, ОС «МАГІСТР» спеціальності 025 Музичне мистецтвоВолодимир Торчинський, та  уманська поетеса, журналіст і перекладач  – Софія Кримовська,  зробили ряд заходів, приурочених Дню Умані.  Виступ відбувався  для учнів шостих класів в Уманській гімназії № 14  Уманської міської ради Черкаської області. Володимир презентував свої авторські вірші, присвячені нашому місту, та його мальовничим куточкам, грав на гітарі та співав, а учні пізнавали цікавий світ поезії та музичної творчості.

Школа зберігає добрі традиції освіти та культури, напрацьовані десятиліттями, і водночас запроваджує нові технології освіти. Тому наших студентів часто запрошують виступити перед учнями, адже такі зустрічі наповнені позитивними емоціями та чудовими враженнями. Учням  розповідають та показують мистецтво, як найбільшу силу нашого народу!

Здобувач ОС “Магістр” факультету мистецтв, Торчинський Володимир, отримав подяку від адміністрації гімназії №14, за вагомий внесок у національно-патріотичне виховання молоді та участь у святковому концерті з нагоди Дня міста.

Також адміністрація гімназії №14, висловлює щиру подяку Факультету мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини «За співпрацю у національно-патріотичному вихованні молоді».

ПІДСУМКОВА КОНФЕРЕНЦІЯ З ВИРОБНИЧОЇ ПРАКТИКИПІДСУМКОВА КОНФЕРЕНЦІЯ З ВИРОБНИЧОЇ ПРАКТИКИ

Невід’ємною частиною професійного становлення майбутнього вчителя хореографії є практика у загальноосвітніх та мистецьких навчальних закладах. На кафедрі хореографії та художньої культури відбулася підсумкова конференція з виробничої практики студентів денної форми

ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ МАЦУЛЕВИЧ ЄЛИЗАВЕТУ!ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ МАЦУЛЕВИЧ ЄЛИЗАВЕТУ!

Мацулевич Єлизавета, студентка 1 го курсу спеціальності 024 Хореографія факультету мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини стала переможцем найпрестижнішого турніру з бальних танців International Championships 2021, який проходив

Організація навчально-дослідної роботи студентів на кафедрі музикознавства та вокально-хорових дисциплін є важливим чинником підвищення ефективної професійної підготовки майбутнього фахівця у вищому навчальному закладі передусім тому, що передбачає індивідуалізацію навчання, дає