ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ СВЯТКОВИЙ КОНЦЕРТ З НАГОДИ МІЖНАРОДНОГО ДНЯ МУЗИКИ

СВЯТКОВИЙ КОНЦЕРТ З НАГОДИ МІЖНАРОДНОГО ДНЯ МУЗИКИ

1 жовтня – Міжнародний день музики, який за рішенням ЮНЕСКО почали відзначати у 1975 році. Це свято, яке знаходить палкий відгук у серці кожної людини. Адже мову музики розуміють усі, незалежно від національності та художніх уподобань. Вона бентежить наші душі.

Саме в цей день студенти та викладачі факультету мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини подарували глядачам радість спілкування з цим прекрасним мистецтвом.

1 жовтня, не тільки День музики, а й День захисників та захисниць України. У цей нелегкий час для нашої держави, коли Україна бореться за власну свободу і незалежність, для кожного українця це свято особливе! У святковому концерті брали участь:

Народний аматорський ансамбль сучасного танцю “Візаві” Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини (в.о. художнього керівника – Анастасія Подгорінова, викладач кафедри хореографії та художньої культури). Хореографічна дума “Україна: кохана, наречена, вдова” (Постановка Людмили Андрощук, балетмейстер-репетитор Анастасія Подгорінова).

Здобувачка 2 курсу ОС «Магістр» – Коваль Діана, виступила з піснею «Україна» (керівник – Волошина А.В., викладач кафедри музикознавства та вокально-хорового мистецтва)

Здобувач 4 курсу ОС «Бакалавр» – Мазуренко Костянтин, виступив з фортепіанною композицією Рона Джонса «The Fairly Oddparents Theme Song» (клас викладача – Олійник Т.І. доц. кафедри інструментального виконавства)

Здобувач 1 курсу ОС «Магістр» – Торчинський Володимир, подарував всім присутнім свої авторські твори: вірш «Посвята музиканту», вокальна композиція «Уманський парк» (керівник – Купчик В.А. викладач кафедри музикознавства та вокально-хорового мистецтва)

Народний аматорський  ансамбль народного танцю “Яворина”(керівник Маркіна В.В. викладач кафедри хореографії та художньої культури) український народний танець «Дев’ятка» – (постановка Павла Вірського балетмейстер-репетитор Маркіна В.В.).

Здобувач 1 курсу ОС “Бакалавр” – Десятник Олександр (концертмейстер Доніна О.Ю.). Лірична композиція «Дзвенить у зорях небо чисте…» (сл. Д. Павличка, муз. О.Білаша.)

Викладач кафедри інструментального виконавства – Біленький Іван, виступив з композицією Leonard Cohen, переклад для фортепіано Jonny May «Аллілуя».

Народний аматорський ансамбль сучасного танцю “Візаві” Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини (в.о. художнього керівника – Анастасія Подгорінова, викладач кафедри хореографії та художньої культури). Хореографічна композиція «Contra Spem Spero». (Постановка Людмили Андрощук, балетмейстер-репетитор Анастасія Подгорінова).

Здобувачка 1 курсу ОС «Магістр» – Біліченко Світлана, виступила з композицією Роланда Дієнса «Саудат № 3» (клас викладача Коваленка А.С., доцента кафедри інструментального виконавства)

Здобувачка 1 курсу ОС «МАГІСТР» – Терлецька Аріна з композицією Фридерика Шопена «Ноктюрн cis-moll» (клас викладача Бойко І.М., старшого викладача кафедри інструментального виконавства)

Дует викладачів у складі: доцента кафедри музикознавства та вокально-хорового мистецтва – Петра Волошина, та викладача кафедри музикознавства та вокально-хорового мистецтва – Анастасії Волошиної, виконали українську народну пісню «Перелаз».

Народний аматорський ансамбль народного танцю «Яворина» Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини. Керівник Вікторія Маркіна. Український народний стилізований танець «Соловей» (постановник, балетмейстер-репетитор Вікторія Маркіна)

Старший викладач кафедри інструментального виконавства – Ірина Бойко, захопила всіх мелодійним звучанням свого інструмента з композицією Левка Ревуцького «Прелюдія 1 Es-dur».

Викладач кафедри музикознавства та вокально-хорового мистецтва – Тетяна Мазур, виконала авторську вокальну композицію «Believe in love».

Чоловіче вокальне ТРІО «ГОНТА», у складі заслужених працівників культури України, викладачів кафедри музикознавства та вокально-хорового мистецтва: Василя Семенчука, Валентина Купчика та Петра Волошина.

Щиро вітаємо усіх зі святом і бажаємо митцям міцного здоров’я та невичерпного творчого натхнення!

ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

3 квітня свій День народження відзначає кандидат педагогічних наук, доцент кафедри музикознавства та вокально-хорового мистецтва та кафедри інструментального виконавства Гусак Владислав Анатолійович. Шановний імениннику! Вітаючи з нагоди цього свята, зичимо

Завідувач кафедри хореографії та художньої культури Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини кандидат педагогічних наук, професор Андрощук Людмила Михайлівна стала учасником ІІ Зимової школи Української асоціації дослідників освіти (УАДО) «Європейські

ПРОВЕДЕНО РЯД ЛЕКЦІЙ НА ТЕМУ «ЗАХИСТ ІНФОРМАЦІЙНОГО СУВЕРЕНІТЕТУ УКРАЇНИ»ПРОВЕДЕНО РЯД ЛЕКЦІЙ НА ТЕМУ «ЗАХИСТ ІНФОРМАЦІЙНОГО СУВЕРЕНІТЕТУ УКРАЇНИ»

Події останніх місяців змінили усі сфери життя в Україні. Найбільших змін зазнала суспільна свідомість. Чітко виокремилася і позиція ЗМІ – державницька й особистісна. Інформаційна агресія охоплює всі регіони України, провокуючи