16 грудня на факультеті мистецтв Уманського державного педагогічного університету відбулося свято студентської творчості «Святковий снігопад». Захід розпочався з перегляду жартівливих шаржі «Студентські моменти», підготовлених студентом-магістрантом спеціальності «Образотворче мистецтво» – Олесем Саркаровим.
День: 17.12.2019
![](https://mpf.udpu.edu.ua/wp-content/uploads/2019/12/Konkurs-na-kraschu-kimnatu_2019.jpg)
ВІДБУВСЯ КОНКУРС НА КРАЩУ КІМНАТУ ФАКУЛЬТЕТУ МИСТЕЦТВВІДБУВСЯ КОНКУРС НА КРАЩУ КІМНАТУ ФАКУЛЬТЕТУ МИСТЕЦТВ
Чистота і порядок у домі й довкола нього приносять задоволення. Свіже повітря, чистота і порядок в приміщенні – це запорука доброго здоров’я. Тому, проживаючи в гуртожитку студенти повинні дотримуватися всіх правил чистоти та внутрішнього розпорядку.