День: 17.12.2019

СВЯТО СТУДЕНТСЬКОЇ ТВОРЧОСТІ «СВЯТКОВИЙ СНІГОПАД»СВЯТО СТУДЕНТСЬКОЇ ТВОРЧОСТІ «СВЯТКОВИЙ СНІГОПАД»

16 грудня на факультеті мистецтв Уманського державного педагогічного університету відбулося свято студентської творчості «Святковий снігопад». Захід розпочався з перегляду жартівливих шаржі «Студентські моменти», підготовлених студентом-магістрантом спеціальності «Образотворче мистецтво» – Олесем Саркаровим.

ВІДБУВСЯ КОНКУРС НА КРАЩУ КІМНАТУ ФАКУЛЬТЕТУ МИСТЕЦТВВІДБУВСЯ КОНКУРС НА КРАЩУ КІМНАТУ ФАКУЛЬТЕТУ МИСТЕЦТВ

Чистота і порядок у домі й довкола нього приносять задоволення. Свіже повітря, чистота і порядок в приміщенні – це запорука доброго здоров’я. Тому, проживаючи в гуртожитку студенти повинні дотримуватися всіх правил чистоти та внутрішнього розпорядку.