ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ВІТАЄМО З УСПІШНИМ ЗАХИСТОМ ДИСЕРТАЦІЇ

ВІТАЄМО З УСПІШНИМ ЗАХИСТОМ ДИСЕРТАЦІЇ

Вітаємо викладача кафедри інструментального виконавства Радзівіл Тетяну Анатоліївну та її наукового керівника, доктора педагогічних наук, професора, завідувача кафедри фахових методик та інноваційних технологій у початковій школі Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини Комар Ольгу Анатоліївну з успішним захистом дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата педагогічних наук зі спеціальності 13.00.04 – теорія і методика професійної освіти.

Radzivil

Шановна Тетяно Анатоліївно! Бажаємо Вам творчого натхнення, успіхів у роботі та науковій діяльності! Нехай підґрунтям щасливого особистого життя та плідної професійної діяльності буде лише міцне здоров’я, вдача, підтримка родини та колег!

З повагою, колектив
мистецько-педагогічного