ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ВІДБУЛАСЯ ЛЕКЦІЯ ГАЛИНИ ПОДОЛЬСЬКОЇ НА ТЕМУ «СУЧАСНЕ ОБРАЗОТВОРЧЕ МИСТЕЦТВО ІЗРАЇЛЮ»

27 березня наш університет відвідала з дружнім візитом Галина Подольська – доктор філологічних наук, мистецтвознавець, прозаїк, драматург, поет, член Спілки російськомовних письменників Ізраїлю, член правління Спілки письменників Ізраїлю, Міжнародної асоціації письменників і публіцистів, Об’єднання професійних художників Ізраїлю, Дійсний член Ізраїльської незалежної академії розвитку наук, Лауреат премії Міжнародної академії наук, освіти, індустрії та мистецтва (США, Сан-Франциско).
Для студентів і викладачів мистецько-педагогічного факультету, а також факультетів початкової, дошкільної та корекційної освіти була проведена цікава і захоплююча лекція про особливості сучасного образотворчого мистецтва Ізраїлю.

ЛЕКЦІЯ ГАЛИНИ ПОДОЛЬСЬКОЇ НА ТЕМУ «СУЧАСНЕ ОБРАЗОТВОРЧЕ МИСТЕЦТВО ІЗРАЇЛЮ» ЛЕКЦІЯ ГАЛИНИ ПОДОЛЬСЬКОЇ НА ТЕМУ «СУЧАСНЕ ОБРАЗОТВОРЧЕ МИСТЕЦТВО ІЗРАЇЛЮ»

Ця зустріч стала своєрідним діалогом культур, під час якої Галина Подольська ознайомила усіх із колекцією творів мистецтва, яка була передана Об’єднанням професійних художників цієї країни в дарунок Уманському художньому музею. Колекція картин (а це близько 20 творів, виконаних у різних художніх техніках) відкрила чарівний світ живопису і графіки, філософії краси, життєвої мудрості, роздумів над вічними питаннями буття, які в усі часи хвилювали людство. Музичний супровід і поетичні рядки, автором яких є Г. Подольська, зробили хвилини цієї зустрічі справжнім хвилюючим святом! Емоційна, захоплююча розповідь шановної гості не залишила байдужим нікого з присутніх, час пролетів дуже швидко і непомітно!

ЛЕКЦІЯ ГАЛИНИ ПОДОЛЬСЬКОЇ НА ТЕМУ «СУЧАСНЕ ОБРАЗОТВОРЧЕ МИСТЕЦТВО ІЗРАЇЛЮ»

Ця зустріч стала можливою за сприяння Україно-Ізраїльського центру освіти, науки і культури УДПУ імені Павла Тичини (директор – Наталія Цимбал, завідувач кафедри практичного мовознавства, кандидат філологічних наук, професор), декана мистецько-педагогічного факультету Олени Дудник (кандидат історичних наук, доцент), кафедри образотворчого мистецтва (завідувач кафедри – Ольга Музика, кандидат педагогічних наук, доцент).
Дякуємо за незабутні хвилини спілкування з цікавою творчою особистістю, маємо надію на подальшу співпрацю, успіхів усім і натхнення, миру і оптимізму!