ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ЗАХИСТ КВАЛІФІКАЦІЙНИХ РОБІТ ВИПУСКНИКІВ СПЕЦІАЛЬНОСТІ «ОБРАЗОТВОРЧЕ МИСТЕЦТВО»

ЗАХИСТ КВАЛІФІКАЦІЙНИХ РОБІТ ВИПУСКНИКІВ СПЕЦІАЛЬНОСТІ «ОБРАЗОТВОРЧЕ МИСТЕЦТВО»

24 червня відбувся захист випускних кваліфікаційних робіт ОКР «Магістр», «Бакалавр» спеціальності «Образотворче мистецтво» денної форми навчання. Ця подія стала справжнім святом краси і творчості! На розгляд Державної екзаменаційної комісії студенти представили результати своєї наукової і творчої праці.

ЗАХИСТ КВАЛІФІКАЦІЙНИХ РОБІТ ВИПУСКНИКІВ СПЕЦІАЛЬНОСТІ «ОБРАЗОТВОРЧЕ МИСТЕЦТВО»

Специфікою кваліфікаційних робіт є те, що вони складаються з двох частин: теоретичної і практичної. Теоретична частина виконується у вигляді пояснювальної записки, у якій розглядається історичний і методичний аспект досліджуваної проблеми. Практична частина являє собою самостійний твір мистецтва, виконаний у будь-якій художній техніці (живопис, графіка, декоративно-прикладна творчість тощо).
Зокрема було розглянуто наступні роботи:
Розвиток колористичних здібностей учнів на уроках образотворчого мистецтва засобами пейзажного живопису. Виконавець Лавриченко Оксана Михайлівна. Керівник – кандидат педагогічних наук, доцент кафедри образотворчого мистецтва Музика Ольга Яношівна.

Формування художньої майстерності майбутнього вчителя образотворчого мистецтва в процесі опанування нетрадиційних живописних технік. Виконавець Білас Ірина Володимирівна. Керівник – кандидат педагогічних наук, доцент кафедри образотворчого мистецтва Пічкур Микола Олександрович.

Самовираження майбутнього вчителя образотворчого мистецтва в портретному жанрі. Виконавець Герасімов Дмитро Володимирович. Керівник – кандидат педагогічних наук, доцент кафедри образотворчого мистецтва Сирота Всеволод Маркович.

Творчий підхід майбутнього вчителя образотворчого мистецтва до створення художнього образу в пейзажному жанрі. Виконавець Гнатюк Артем Анатолійович. Керівник – кандидат педагогічних наук, доцент кафедри образотворчого мистецтва Музика Ольга Яношівна.

ЗАХИСТ КВАЛІФІКАЦІЙНИХ РОБІТ ВИПУСКНИКІВ СПЕЦІАЛЬНОСТІ «ОБРАЗОТВОРЧЕ МИСТЕЦТВО» ЗАХИСТ КВАЛІФІКАЦІЙНИХ РОБІТ ВИПУСКНИКІВ СПЕЦІАЛЬНОСТІ «ОБРАЗОТВОРЧЕ МИСТЕЦТВО»

Творчий підхід майбутнього вчителя образотворчого мистецтва до відтворення художніх образів у композиціях декоративного розпису. Виконавець Запорожчук Анастасія Володимирівна. Керівник – кандидат педагогічних наук, доцент кафедри образотворчого мистецтва Сирота Всеволод Маркович.

Етнічна самоідентифікація майбутнього вчителя образотворчого мистецтва в тематичних декоративних композиціях. Виконавець Сердюк Ярослава Олексіївна. Керівник – кандидат педагогічних наук, доцент кафедри образотворчого мистецтва Музика Ольга Яношівна.

ЗАХИСТ КВАЛІФІКАЦІЙНИХ РОБІТ ВИПУСКНИКІВ СПЕЦІАЛЬНОСТІ «ОБРАЗОТВОРЧЕ МИСТЕЦТВО» СЕРДЮК (2)

Використання майбутнім вчителем образотворчого мистецтва національної орнаментики в декоративно-прикладній творчості. Виконавець Чернега Марина В’ячеславівна. Керівник – кандидат педагогічних наук, доцент кафедри образотворчого мистецтва Пічкур Микола Олександрович.

Застосування майбутнім вчителем образотворчого мистецтва семантики українського малярства в авторській серії витинанок. Виконавець Ященко Ірина Віталіївна. Керівник – кандидат педагогічних наук, доцент кафедри образотворчого мистецтва Пічкур Микола Олександрович.

Усі студенти показали високий рівень фахової підготовки, про що свідчать результати захисту: із восьми робіт п’ять отримали оцінку «відмінно», а три – оцінку «добре».
Вітаємо випускників із успішним захистом та бажаємо подальших творчих злетів, реалізації задуманих планів, оптимізму і віри в свої сили!

Один коментар до “ЗАХИСТ КВАЛІФІКАЦІЙНИХ РОБІТ ВИПУСКНИКІВ СПЕЦІАЛЬНОСТІ «ОБРАЗОТВОРЧЕ МИСТЕЦТВО»”

1. Усі наші випускники – молодці! Талановиті, творчі, щирі! Ми бажаємо їм щасливого майбутнього, реалізації планів і здійснення мрій! Миру, сонця, тепла і добра!!!