ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ЗАХИСТ КВАЛІФІКАЦІЙНИХ РОБІТ МАЙБУТНІХ ПЕДАГОГІВ-ХУДОЖНИКІВ!

ЗАХИСТ КВАЛІФІКАЦІЙНИХ РОБІТ МАЙБУТНІХ ПЕДАГОГІВ-ХУДОЖНИКІВ!

27 травня 2021 р. відбувся захист кваліфікаційних робіт здобувачів вищої освіти факультету мистецтв освітнього ступеня «магістр» спеціальності 014 Середня освіта (Образотворче мистецтво).

Захист відбувся згідно затвердженого графіка, відповідно Наказу ректора О.І. Безлюдного «Про проведення літньої заліково-екзаменаційної сесії та організацію випускної атестації 2020/2021 н. р.», а також методичних рекомендацій до підготовки і проведення випускної атестації здобувачів вищої освіти зі спеціальності 014 Середня освіта (Образотворче мистецтво) в умовах дистанційного навчання (ОС «бакалавр», ОС «магістр»), схвалених на засіданні кафедри образотворчого мистецтва 05 травня 2021 року та затверджених Вченою ради факультету мистецтв.

Склад екзаменаційної комісії: Ніколаї Галина Юріївна, доктор педагогічних наук, професор кафедри музичного мистецтва і хореографії Південноукраїнського національного педагогічного університету імені К. Д. Ушинського, м. Одеса (Голова ЕК); Терешко Інна Григорівна, кандидат педагогічних наук, доцент, декан факультету мистецтв УДПУ імені Павла Тичини (заступник голови ЕК), Тарасюк Леся Михайлівна, викладач кафедри музикознавства та вокально-хорового мистецтва (секретар ЕК); екзаменатори: Музика Ольга Яношівна, кандидат педагогічних наук, доцент, завідувач кафедри образотворчого мистецтва; Король Анатолій Миколайович, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри образотворчого мистецтва.

Здобувачі вищої освіти і члени Екзаменаційної комісії були присутні очно, в аудиторії, а Голова Екзаменаційної комісії  ̶  в онлайн режимі (з використанням платформи Zoom).

Захист розпочався після реєстрації на електронному ресурсі платформи Zoom Голови ЕК Ніколаї Г.Ю. Інші члени ЕК у засобах безпеки перебували у 101 аудиторії, обладнаній необхідними засобами відео-зв’язку.

Згідно розроблених рекомендацій, студенти озвучували свою доповідь з презентацією, відповідали на поставлені запитання. Практичні творчі роботи і пояснювальні записки були представлені на розгляд комісії завчасно. Голові ЕК були надіслані електронні варіанти пояснювальних записок та фото творчих робіт.

Студенти справилися із завданнями на «відмінно», отримавши відповідні оцінки і схвальні відгуки викладачів – членів ЕК, наукових керівників та рецензентів, а також Голови ЕК Ніколаї Г.Ю., яка побажала випускникам не зупинятися на досягнутому, продовжувати працювати над удосконаленням своїх творчих і наукових здобутків!

Щиро дякуємо Голові ЕК та її членам за роботу! А також технічному помічнику, канд. пед. наук, доц. Базильчуку Л.В.!

Вітаємо наших студентів-випускників із успішним захистом кваліфікаційних робіт, присвоєнням кваліфікації вчителя образотворчого мистецтва, магістра середньої освіти!

Бажаємо подальшого наукового зростання, нових перемог і творчих звершень! Нехай щастить вам у житті, дорогі випускники!