ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ПОПЕРЕДНІЙ ЗАХИСТ БАКАЛАВРСЬКИХ РОБІТ СПЕЦІАЛЬНОСТІ ОБРАЗОТВОРЧЕ МИСТЕЦТВО

ПОПЕРЕДНІЙ ЗАХИСТ БАКАЛАВРСЬКИХ РОБІТ СПЕЦІАЛЬНОСТІ ОБРАЗОТВОРЧЕ МИСТЕЦТВО

28 травня відбувся попередній захист кваліфікаційних робіт здобувачів освітнього ступеня «бакалавр» факультету мистецтв спеціальності 014 Середня освіта (Образотворче мистецтво), з використанням платформи Google meet.

На попередньому захисті студенти виступили з інформацією про готовність до подання теоретичної частини роботи на плагіат, а також продемонстрували рівень виконання практичної частини – художнього твору в матеріалі. Отримали консультації і слушні поради наукових керівників, а також інших викладачів кафедри щодо завершення і оформлення своїх кваліфікаційних робіт.

Ось уже другий рік поспіль випускна атестація ускладнюється через карантинні обмеження у зв’язку з пандемією, але студенти і викладачі працюють, не зважаючи на труднощі. Звичайно, ніщо не замінить живого спілкування учасників освітнього процесу! Ми всі сумуємо за звичайним безтурботним життям, коли можна буде зібратися в аудиторії, обговорити проблеми, поділитися творчими планами, попрацювати над натурними етюдами, залишитися на «Вечірній малюнок»… Це поки що, на жаль, не можливо. Тому з нетерпінням будемо чекати зустрічі на випускних екзаменах, які відбуватимуться в аудиторії, з дотриманням карантинних вимог. Надіємось, що всі наші бакалаври успішно складуть випускну атестацію і продовжать навчання в магістратурі! Ми віримо в ваші сили, не підведіть!