ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ІІІ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ФЕСТИВАЛЮ-КОНКУРСУ ІНСТРУМЕНТАЛЬНОГО ВИКОНАВСТВА «КВІТУЧА КРАЇНА»

Вітаємо переможців ІІІ Всеукраїнського фестивалю-конкурсу інструментального виконавства «Квітуча країна» (Луреати 1 ступеня) студентів мистецько-педагогічного факультету учасників народного ансамблю «Акварелі»: Міловановіч Тамару (12 група), Козоріза Богдана (31 група), Мельник Анастасію (31 група), Бакала Ярослава (51 група), Степуру Костянтина (51 група) та художнього керівника колективу кандидата педагогічних наук, доцента кафедри інструментального виконавства Калабську Віру Степанівну!
Бажаємо нових досягнень, творчих успіхів у царині виконавського мистецтва!