20300, Черкаська обл., м. Умань, вул. Садова, 28

+380474432323 - деканат

+380474435308 - методист заочного відділу

English Ukrainian

ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ

Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини

ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ МАЙСТЕР-КЛАС «ЧАРІВНИЙ СВІТ ГАРМОНІКИ»

МАЙСТЕР-КЛАС «ЧАРІВНИЙ СВІТ ГАРМОНІКИ»

Нещодавно на мистецько-педагогічному факультеті відбулася незабутня хвилююча зустріч із заслуженим працівником культури України, фундатором Зразкового дитячого ансамблю гармоністів м. Жашкова, засновником і завідувачем музею Української гармоніки, який занесений до Книги рекордів України, лауреатом міжнародних конкурсів солістів-виконавців – Сухим Іваном Івановичем.

1

Учасники Зразкового ансамблю діти віком від 5 до 18 років. Дитячий ансамбль гармоністів, яким керує Сухий І. І. на протязі 24-х років є учасником концертно-екскурсійної програми по країнам Європи: Польща, Чехія, Німеччина, Австрія, Угорщина, Франція.
Зразковий дитячий ансамбль – лауреат 92 обласних, Всеукраїнських та Міжнародних конкурів (Україна, Росія, Білорусь, Італія).
У програмі дитячого колективу п’єси вітчизняних та зарубіжних авторів, а також мелодії Черкаського краю.
Він – учитель за покликанням. Для Сухого І. І. кожна дитина – неповторна індивідуальність. У талановитого вчителя – щире серце і невичерпне джерело доброти.
Саме від його енергійності та ініціативності залежить і виконавська самореалізація кожної дитини дитячого ансамблю гармоністів.
Творча діяльність Сухого І. І., як талановитого керівника ансамблю, вносить неоціненний вклад у виховання підростаючого покоління, відкриваючи неповторний світ для дітей у музичному мистецтві.

Майстер-клас «Чарівний світ гармоніки», проведений на Всеукраїнському науково-практичному семінарі з Міжнародною участю для викладачів і студентів педагогічного університету «Естетичні засади розвитку педагогічної майстерності викладачів мистецьких дисциплін», виступ дитячого ансамблю гармоністів, який був фінальною окрасою мистецько-освітнього проекту «Обдарована родина-обдарована дитина», є гарним прикладом для наслідування у мистецькій освіті та важливим фактором виховного впливу в процесі підготовки майбутніх учителів музичного мистецтва.

Залишити відповідь

Схожі новини

ВШАНУВАННЯ ПАМ’ЯТІ ВОЇНІВ-АФГАНЦІВВШАНУВАННЯ ПАМ’ЯТІ ВОЇНІВ-АФГАНЦІВ

Минають дні, ідуть роки, Життя листки перегортає, А біль Афгану ‒ на віки В душі чомусь не замовкає. 15 лютого ‒ День виведення радянських військ з Афганістану. Двадцять п’ять років

«РАДІСТЬ РУХУ”«РАДІСТЬ РУХУ”

Нещодавно студенти та викладачі кафедри хореографії та художньої культури Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини відвідали Центр комплексної реабілітації  для дітей з інвалідністю “Пролісок” Управління праці та соціального захисту

СТУДЕНТИ КАФЕДРИ ІНСТРУМЕНТАЛЬНОГО ВИКОНАВСТВА ОТРИМАЛИ ПЕРЕМОГУ НА МІЖНАРОДНОМУ ФЕСТИВАЛІ-КОНКУРСІ «ЗОРЯНА СИМФОНІЯ» В ХАРКОВІСТУДЕНТИ КАФЕДРИ ІНСТРУМЕНТАЛЬНОГО ВИКОНАВСТВА ОТРИМАЛИ ПЕРЕМОГУ НА МІЖНАРОДНОМУ ФЕСТИВАЛІ-КОНКУРСІ «ЗОРЯНА СИМФОНІЯ» В ХАРКОВІ

23-24 березня 2019 року в м. Харкові відбувся Міжнародний фестиваль-конкурс «Зоряна симфонія». Учасниками фестивалю-конкурсу, що представляли Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини стали студенти кафедри інструментального виконавства.