ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ Музичні привітання студентів мистецько-педагогічного факультету

Музичні привітання студентів мистецько-педагогічного факультету

Студенти 31 та 41 групи мистецько-педагогічного факультету, які проходять педагогічну практику в Уманській НВК “ЗОШ І-ІІІ ст. №7-колегіум”, прийняли активну участь в організації та проведенні святкування 8 Березня.

[vsw id=”QjzPRmnp_Sc” source=”youtube” width=”425″ height=”344″ autoplay=”no”]

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КОНКУРС ТВОРЧИХ РОБІТ СЕРЕД МОЛОДІВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КОНКУРС ТВОРЧИХ РОБІТ СЕРЕД МОЛОДІ

Національним агентством України з питань державної служби та Центром адаптації державної служби до стандартів Європейського Союзу оголошено старт Всеукраїнського конкурсу творчих робіт серед молоді 2021. Якщо ви активні й амбітні,

СВЯТО ТАНЦЮ НА ФАКУЛЬТЕТІ МИСТЕЦТВСВЯТО ТАНЦЮ НА ФАКУЛЬТЕТІ МИСТЕЦТВ

20 березня на факультеті мистецтв відбулося справжнє свято з нагоди відзначення 45-річчя Народного аматорського ансамблю народного танцю «Яворина», 25-річчя спеціальності «Хореографія», 5-річчя кафедри хореографії та художньої культури Уманського державного педагогічного

VІІІ МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ «ТЕОРЕТИКО-МЕТОДОЛОГІЧНІ АСПЕКТИ МИСТЕЦЬКОЇ ОСВІТИ: ЗДОБУТКИ, ПРОБЛЕМИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ»VІІІ МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ «ТЕОРЕТИКО-МЕТОДОЛОГІЧНІ АСПЕКТИ МИСТЕЦЬКОЇ ОСВІТИ: ЗДОБУТКИ, ПРОБЛЕМИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ»

Традиційно, упродовж двох днів – 21 та 22 жовтя 2021 р. на факультеті мистецтв проходила VІІІ Міжнародна науково-практична конференція «Теоретико-методологічні аспекти мистецької освіти: здобутки, проблеми та перспективи».