ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ПЕРСОНАЛЬНА ВИСТАВКА УМАНСЬКОЇ ЮНОЇ ХУДОЖНИЦІ  НАТАЛІЇ ЗІНЯК-КЕБИ

ПЕРСОНАЛЬНА ВИСТАВКА УМАНСЬКОЇ ЮНОЇ ХУДОЖНИЦІ  НАТАЛІЇ ЗІНЯК-КЕБИ

17 вересня 2015 року студенти ІІ-ІІІ курсу факультету мистецтв напряму підготовки «Образотворче мистецтво» разом із доцентом кафедри образотворчого мистецтва Ольгою Музикою відвідали персональну виставку уманської художниці Наталії Зіняк-Кеби, яка демонструється у виставковій залі Державного історико-архітектурного заповідника «Стара Умань».

ПЕРСОНАЛЬНА ВИСТАВКА УМАНСЬКОЇ ЮНОЇ ХУДОЖНИЦІ  НАТАЛІЇ ЗІНЯК-КЕБИ

В експозиції більше 70 полотен – це живопис і графіка, акварель, олія та пастель. Два роки тому Наталія із медаллю закінчила Державну художню середню школу для обдарованих дітей у Києві, а нині навчається в Національній академії мистецтв і архітектури на факультеті живопису.

Студенти з цікавістю ознайомилися з творчістю юної художниці, яка працює у різних техніках і жанрах. Особливої уваги заслуговують портрети, виконані з великою любов’ю і майстерністю. Також на виставці є роботи, які свідчать про небайдужість авторки до тих подій, які відбуваються у нашій країні: «Сім’я. Переселенці», «Майдан» та ін. Відвідавши виставку Наталії, студенти були приємно вражені побаченим, захоплені її працелюбністю і бажанням творити.
Бажаємо талановитій юній художниці творчого натхнення, нових виставок, втілення заповітних мрій і проектів!

Кафедра образотворчого мистецтва