ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ » ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ У МІЖНАРОДНОМУ ФЕСТИВАЛІ-КОНКУРСІ «ЗОЛОТА АМФОРА»!

ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ У МІЖНАРОДНОМУ ФЕСТИВАЛІ-КОНКУРСІ «ЗОЛОТА АМФОРА»!

4–5 квітня 2020 року в м. Києві відбувся Міжнародний фестиваль-конкурс «Золота амфора».

У номінації «Оригінальне мистецтво» жанрі «Інструментальна музика» Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини представляли: студентка магістратури кафедри інструментального виконавства Семко Людмила (клас доцента Радзівіл Тетяни Анатоліївни) та народний аматорський інструментальний дует «Ренесанс» у складі студентів кафедри інструментального виконавства Семко Людмили і Храновського Олександра (художній керівник – кандидат педагогічних наук, доцент кафедри Радзівіл Тетяна Анатоліївна).

І Семко Людмила, і дует «Ренесанс» вибороли І місце у V віковій категорії та отримали дипломи лауреатів І ступеня.

Від імені адміністрації факультету мистецтв, викладачів кафедри інструментального виконавства і студентів щиро вітаємо учасників фестивалю-конкурсу та їхнього керівника з перемогою й бажаємо подальших творчих успіхів і професійного зростання!

Прокоментуй!  • 9 Квітня, 2020