ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ГАЛА-КОНЦЕРТ ПРЕЗЕНТАЦІЇ ПЕРШОГО КУРСУ

ГАЛА-КОНЦЕРТ ПРЕЗЕНТАЦІЇ ПЕРШОГО КУРСУ

11 листопада в рамках святкування Дня студента в університеті відбулося грандіозне дійство – гала-концерт презентації першого курсу, на який були відібрані кращі виступи. Приємно повідомити, що мистецько-педагогічний факультет також мав змогу показати найяскравіші номери!

ГАЛА-КОНЦЕРТ ПРЕЗЕНТАЦІЇ ПЕРШОГО КУРСУ

Чуттєву «Румбу» глядачі побачили у виконанні студентів 14 групи спеціальності «Хореографія» Катерини Череватої та Віктора Олейніченка.

ГАЛА-КОНЦЕРТ ПРЕЗЕНТАЦІЇ ПЕРШОГО КУРСУ

Студентка 12 групи спеціальності «Музичне мистецтво» Анастасія Шинкарук запалила публіку піснею «Счастливые часов не наблюдают».

ГАЛА-КОНЦЕРТ ПРЕЗЕНТАЦІЇ ПЕРШОГО КУРСУ

Вразили акторською майстерністю «Бременські музиканти» з 31 групи спеціальності «Музичне мистецтво».

ГАЛА-КОНЦЕРТ ПРЕЗЕНТАЦІЇ ПЕРШОГО КУРСУ

А фіналом всього дійства став веселий феєричний виступ 11 та 14 груп спеціальності «Хореографія».

ГАЛА-КОНЦЕРТ ПРЕЗЕНТАЦІЇ ПЕРШОГО КУРСУ

Першокурсники показали, що за два місяці навчання, вони не тільки адаптувалися до навчання, а й стали дружним колективом, у приємній атмосфері якого можна краще розкрити свої таланти і здібності! Приємним сюрпризом для студентів, які сиділи в залі, став розіграш цінних подарунків від керівництва університету! Удача посміхнулася і кращим студентам мистецько-педагогічного факультету. Володарями призів стали: Марія Титаренко (студентка 34 групи спеціальності «Хореографія»), Надія Анохіна (студентка 41 групи спеціальності «Музичне мистецтво»), Ангеліна Тешко (студентка 41 групи спеціальності «Музичне мистецтво»), Людмила Шугалія (студентка 45 групи спеціальності «Образотворче мистецтво»), Катерина Скляр (студентка 43 групи спеціальності «Образотворче мистецтво»).

ГАЛА-КОНЦЕРТ ПРЕЗЕНТАЦІЇ ПЕРШОГО КУРСУ ГАЛА-КОНЦЕРТ ПРЕЗЕНТАЦІЇ ПЕРШОГО КУРСУ