ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ УЧАСТЬ ФАКУЛЬТЕТУ МИСТЕЦТВ У СВЯТКУВАННІ ДНЯ МІСТА

УЧАСТЬ ФАКУЛЬТЕТУ МИСТЕЦТВ У СВЯТКУВАННІ ДНЯ МІСТА

Щороку, в першу суботу жовтня вся Умань святкує День міста! 3 жовтня, у прекрасний, сонячний день студенти та викладачі факультету мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини традиційно взяли активну участь у святкуванні.
Студентам спеціальності «Музичне мистецтво» випала честь підняти Державний прапор та прапор міста. Після цього розпочалася святкова хода під гаслом «Молодь єднає Україну», де наш факультет, як завжди активно проявив себе.

УЧАСТЬ ФАКУЛЬТЕТУ МИСТЕЦТВ У СВЯТКУВАННІ ДНЯ МІСТА

Виставка робіт студентів та викладачів кафедри образотворчого мистецтва факультету мистецтв стала окрасою вулиці Художників у Містечку розваг в центральному сквері.

УЧАСТЬ ФАКУЛЬТЕТУ МИСТЕЦТВ У СВЯТКУВАННІ ДНЯ МІСТА

Там же було проведено майстер-клас із живопису майстром виробничого навчання Лавриченко Оксаною Михайлівною.

УЧАСТЬ ФАКУЛЬТЕТУ МИСТЕЦТВ У СВЯТКУВАННІ ДНЯ МІСТА

У розпалі святкового дня народний аматорський ансамбль сучасного танцю «Візаві» (художній керівник – Людмила Андрощук) та народний аматорський ансамбль народного танцю «Яворина» (художній керівник – Сергій Куценко) взяли участь у танцювальному марафоні «З Україною в серці» на центральній площі міста.

УЧАСТЬ ФАКУЛЬТЕТУ МИСТЕЦТВ У СВЯТКУВАННІ ДНЯ МІСТА

Вечірню святкову програму прикрасили своїм мелодійним співом викладачі кафедри музикознавства та вокально-хорових дисциплін, заслужені працівники культури України, чоловіче вокальне тріо «Гонта».

УЧАСТЬ ФАКУЛЬТЕТУ МИСТЕЦТВ У СВЯТКУВАННІ ДНЯ МІСТА

Зі святом, рідне місто! Хай панує мир і добробут на нашій землі!