ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ Команда нашого факультету «Чорний квадрат» взяла участь у відбірковій грі КВН на Кубок ректора УДПУ.

1 квітня, у Всесвітній день сміху, команда мистецько-педагогічного факультету  у складі: Багірова Расіма, Анохіної Надії, Степури Костянтина, Шевчук Анастасії (31 група), Лук’янової Оксани (15 група) та Кучеренко Маргарити (11 група), взяла участь у відбірковій грі КВН на Кубок ректора УДПУ. Команда нашого факультету «Чорний квадрат» не залишила глядачів байдужими, подарувавши безліч позитивних емоцій! Вітаємо команду з достойним виступом і бажаємо подальших творчих успіхів у Клубі Веселих та Найкмітливіших!!!

4SYtVzkPFuY Kr_Q0_N-iLU xb0ER-eVSO0

2 коментарі до “Команда нашого факультету «Чорний квадрат» взяла участь у відбірковій грі КВН на Кубок ректора УДПУ.”

1. Я дуже рада, що на нашому факультеті, не зважаючи на зайнятість репетиціями і додатковими заняттями, знайшлися активні, ініціативні студенти, які зголосилися грати в КВН!
    Звісно, ще є над чим працювати, набиратися досвіду… Однак ви виступили дуже добре!!! Щиро вам дякую і бажаю успіхів!!!

2. Приємно знати, що наші студенти встигають всюди. Молодці! Бажаю команді не розлучатися з гарним почуттям гумору!!!!!