ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ВІДБУВСЯ ТВОРЧИЙ ЗВІТ ВИКЛАДАЧА ФАКУЛЬТЕТУ МИСТЕЦТВ ОКСАНИ ПРОКУЛЕВИЧ

ВІДБУВСЯ ТВОРЧИЙ ЗВІТ ВИКЛАДАЧА ФАКУЛЬТЕТУ МИСТЕЦТВ ОКСАНИ ПРОКУЛЕВИЧ

15 жовтня у Великій залі Одеської національної музичної академії імені Антоніни Василівни Нєжданової відбувся творчий звіт викладача факультету мистецтв кафедри музикознавства та вокально-хорових дисциплін Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини Оксани Валеріївни Прокулевич.

ВІДБУВСЯ ТВОРЧИЙ ЗВІТ ВИКЛАДАЧА ФАКУЛЬТЕТУ МИСТЕЦТВ ОКСАНИ ПРОКУЛЕВИЧ

У програмі звучали твори різних стилів: В. Моцарта, Б. Лятошинського, О. Архангельського, О. Гречанінова, Л. Дичко, Г. Гаврилець, Ф. Пулєнка.
Програму виконував лауреат міжнародних конкурсів студентський хор Одеської національної музичної академії імені А. В. Нежданової. Художній керівник – проф. Г. С. Ліознов. Концертмейстер – І. П. Єфремова.

1

Вітаємо Оксану Валеріївну з успішним виступом. Бажаємо творчого натхнення, професійного зростання та здійснення усіх мрій на шляху творчого самовдосконалення!

Адміністрація факультету мистецтв