ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ВІДБУЛОСЬ ПЛАНОВЕ ПРИБИРАННЯ ТЕРИТОРІЇ МУЗИЧНОГО КОРПУСУ

ВІДБУЛОСЬ ПЛАНОВЕ ПРИБИРАННЯ ТЕРИТОРІЇ МУЗИЧНОГО КОРПУСУ

28 жовтня відбулось планове прибирання ділянки майданчика біля музичного корпусу Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини за участі студентів 27 та 38 груп спеціальності «Музичне мистецтво» на чолі з куратором Світланою Миколаївною Радченко.
Студентам видали знаряддя праці для різних видів роботи: копання, згрібання, підмітання. Кожен обрав собі роботу, яка більш йому до вподоби.

ВІДБУЛОСЬ ПЛАНОВЕ ПРИБИРАННЯ ТЕРИТОРІЇ МУЗИЧНОГО КОРПУСУ

Весь робочий процес студентів супроводжувала сонячна погода, тому працювати було вдвічі радісніше.
Студенти швидко впорались з поставленими завданнями, адже гуртом роботу робити веселіше та цікавіше.

ВІДБУЛОСЬ ПЛАНОВЕ ПРИБИРАННЯ ТЕРИТОРІЇ МУЗИЧНОГО КОРПУСУ

Завершивши роботу хлопці та дівчата пішли з чистого майданчика задоволені та в гарному настрої.