ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ВІДБУЛАСЯ ЧЕРГОВА ПОЇЗДКА СТУДЕНТІВ-ХОРЕОГРАФІВ ДО СТОЛИЦІ УКРАЇНИ

ВІДБУЛАСЯ ЧЕРГОВА ПОЇЗДКА СТУДЕНТІВ-ХОРЕОГРАФІВ ДО СТОЛИЦІ УКРАЇНИ

28 листопада студенти спеціальності «Хореографія» відвідали столицю України – м. Київ. Поїздка була надзвичайно цікавою та насиченою.

Яскравими враженнями в пам’яті кожного залишиться льодовий каток. Розміщена по центру ялинка створювала передноворічну атмосферу і хотілося вірити в казку. Як справжні танцівники, вони виконували різноманітні па на ковзанах. Виглядало це гарно, хоч деколи й кумедно.

ВІДБУЛАСЯ ЧЕРГОВА ПОЇЗДКА СТУДЕНТІВ-ХОРЕОГРАФІВ ДО СТОЛИЦІ УКРАЇНИ

Після такого активного відпочинку, втомлені, але щасливі студенти й викладачі вирушили до Національного театру опери та балету імені Тараса Шевченка для перегляду балету «Спартак» у редакції Юрія Григоровича, за сценарієм Миколи Волкова. Хореографія та постановка Анатолія Шекери.

ВІДБУЛАСЯ ЧЕРГОВА ПОЇЗДКА СТУДЕНТІВ-ХОРЕОГРАФІВ ДО СТОЛИЦІ УКРАЇНИ

Танцівники балету створили неймовірну атмосферу в театрі. Вони ніби перенесли всіх глядачів в іншу епоху, дали можливість відчути і пережити ті часи, і побачити «людей з минулого» та їх життя. Кожен з глядачів, затамувавши подих, спостерігав за балетною виставою. Байдужим не залишився ніхто.