20300, Черкаська обл., м. Умань, вул. Садова, 28

+380474432323 - деканат

+380474435308 - методист заочного відділу

English Ukrainian

ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ

Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини

ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ «МИСТЕЦЬКИЙ ФРОНТ»

«МИСТЕЦЬКИЙ ФРОНТ»

7 грудня в актовій залі Уманського державного педагогічного університету ім. П. Тичини відбулась презентація брошури «Мистецький фронт».
«Слово – зброя, музика – набої, стріляй влучно!»… Саме під таким девізом стартував Всеукраїнський проект, що мобілізував поетів із Заходу та Сходу, Півночі та Півдня для втілення в життя однієї спільної справи – підтримка бійців АТО.

_DSC5620

До даного проекту долучилися і студенти нашого факультету Оленіна Надія, (ІІ курс напряму підготовки «Хореографія») та Марищук Анастасія (ІІІ курс напряму підготовки «Музичне мистецтво»), які декламували вірші, що увійшли до збірки.

_DSC5650

Презентацію відвідали представники волонтерського штабу «Разом», які розповіли про події життя на передовій та презентували відеоролик про бійців АТО з міста Умань.

_DSC5621

«Мистецький фронт» зумів зібрати небайдужих людей, які принесли благодійну допомогу для бійців АТО. Зібрані кошти, продукти, теплий одяг і частинку любові і поваги хлопці отримають вже зовсім скоро.

Залишити відповідь

Схожі новини

ШРАМ НА СЕРЦІ ЛЮДСТВА: УКРАЇНА І ВЕСЬ СВІТ ВШАНОВУЮТЬ ПАМ’ЯТЬ ЖЕРТВ ГОЛОКОСТУШРАМ НА СЕРЦІ ЛЮДСТВА: УКРАЇНА І ВЕСЬ СВІТ ВШАНОВУЮТЬ ПАМ’ЯТЬ ЖЕРТВ ГОЛОКОСТУ

«Неможливо розповісти про геноцид, але і замовчувати його не можна» Освенцима Єлі Візелю, колишній в’язень. 27 січня у всьому світі відзначається Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту – мільйонів жінок, чоловіків

ЗАПРОШУЄМО НА ГОСТЬОВУ ОНЛАЙН-ЛЕКЦІЮ СЕРГІЯ ТАРАНЕНКАЗАПРОШУЄМО НА ГОСТЬОВУ ОНЛАЙН-ЛЕКЦІЮ СЕРГІЯ ТАРАНЕНКА

Шановні здобувачі вищої освіти, колеги! Запрошуємо вас 15 вересня о 9.30 на відкриту гостьову онлайн-лекцію кандидата історичних наук, завідувача науково-дослідного сектору археології Національного заповідника «Києво-Печерська Лавра» Сергія ТАРАНЕНКА «Археологічні дослідження