ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ЗАПРОШУЄМО НА ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ

ЗАПРОШУЄМО НА ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ

Шановні абітурієнти та батьки майбутніх вступників! Запрошуємо Вас на День відкритих дверей, який відбудеться 12 лютого 2016 року о 14 год. в приміщення нового корпусу Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.

День відкритих дверей лютий 2016

Ви отримаєте вичерпну інформацію про умови вступу до університету, ознайомитесь із новаціями вступної кампанії 2016 року, особливостями підготовки фахівців на факультетах нашого вишу, переліком освітніх програм тощо.

Чекаємо Вас за адресою: м.Умань, вул.Садова, 28 (новий корпус університету), тел. приймальної комісії: 4-05-20, (063) 227 13 77.