ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

Сьогодні свій День народження відзначає викладач кафедри інструментального виконавства Коваленко Олена Сергіївна!

Шановна Олено Сергіївно! Вітаємо Вас із найприємнішим святом – Днем народження! Від щирого серця бажаємо Вам міцного здоров’я, безмежного щастя, сімейного благополуччя. Щоб сонце завжди яскраво світило у Вашому домі, а на Вашому життєвому шляху не було ніяких перешкод.

У Вашій нелегкій та необхідній роботі бажаємо Вам успіхів, великих досягнень, щоб Ваші мрії завжди збувалися, а Ваші друзі, співробітники та рідні приносили лише добрі та радісні новини.

Вітаємо 2

Адміністрація та співробітники