ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ВІТАЄМО ЗІ ЗДОБУТТЯМ ПРИЗОВОГО МІСЦЯ!

ВІТАЄМО ЗІ ЗДОБУТТЯМ ПРИЗОВОГО МІСЦЯ!

Здобувачка вищої освіти 1 курсу Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини факультету мистецтв спеціальності 014.12 Середня освіта (Образотворче мистецтво) Дар’я Семенова здобула перемогу (Лауреат І ступеня) в благодійному двотуровому Міжнародному конкурсі мистецтв Україна Чехія LAND OF TALENTS  GOLD EUROP FESTIVALS  «Вільні та незалежні». Конкурс проводився за підтримки міністерства культури, громадської організації “KŘÍDLA ŽIVOTA”, фестивального порталу LAND OF TALENTS, фестивального порталу GOLDEUROPE.

Мета і завдання конкурсу:

– підтримка талановитої молоді, розкриття їх творчого потенціалу;

– обмін творчим досвідом між учасниками та керівниками;

– підтримка миру та територіальної цілісності України;

– відродження, збереження і розвиток національної культури.

Від імені адміністрації факультету мистецтв, викладачів кафедри образотворчого мистецтва і студентів щиро вітаємо учасницю конкурсу та її керівника з перемогою й бажаємо подальших успіхів та творчого натхнення.

ВІТАЄМО ВСІХ З МІЖНАРОДНИМ ДНЕМ ЩАСТЯ!ВІТАЄМО ВСІХ З МІЖНАРОДНИМ ДНЕМ ЩАСТЯ!

Сьогодні, 20 березня, жителі всього світу відзначають Міжнародний день щастя. Дата святкування була обрана не випадково. 20 березня – День весняного сонцестояння, коли день дорiвнює ночi и сонце свiтить однакову кiлькiсть часу

МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ЗАХИСТУ ДІТЕЙМІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ

Шановні діти, батьки! Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей ‒ прекрасне свято радості та одвічної надії. Адже саме в дітях ми хочемо бачити здійснення своїх мрій

ЕКСКУРСІЯ ДО КРАЄЗНАВЧОГО МУЗЕЮЕКСКУРСІЯ ДО КРАЄЗНАВЧОГО МУЗЕЮ