ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ЗАПРОШУЄМО ВАС ВЗЯТИ УЧАСТЬ У Х МІЖНАРОДНІЙ НАУКОВО-ПРАКТИЧНІЙ КОНФЕРЕНЦІЇ «ТЕОРЕТИКО-МЕТОДОЛОГІЧНІ АСПЕКТИ МИСТЕЦЬКОЇ ОСВІТИ: ЗДОБУТКИ, ПРОБЛЕМИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ»

Вельмишановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у Х Міжнародній науково-практичній конференції «Теоретико-методологічні аспекти мистецької освіти: здобутки, проблеми та перспективи», що проводиться 19-20 жовтня 2023 року на базі факультету мистецтв та Регіонального науково-творчого центру художньої освіти і майстерності Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини

Тематичні напрями конференції:

• Філософський аспект мистецької освіти.
  • Формування морально-естетичних цінностей особистості засобами мистецтва (світовий досвід).
  • Розвиток творчої особистості у процесі викладання дисциплін мистецького циклу.
  • Інтеграція в системі мистецької освіти.
  • Виховний і розвивальний потенціал художньої діяльності.
  • Підготовка майбутніх учителів мистецьких дисциплін (сучасні освітні технології) у контексті євроінтеграційних процесів.

Участь у конференції дистанційна (он-лайн Zoom).

Програма конференції передбачає: пленарне засідання, роботу секцій, майстер-класи.

Робочі мови: українська, польська, англійська, німецька.

Програми конференції, сертифікати і збірники тез в електронному форматі будуть надіслані учасникам на їхні електронні адреси.

Умови участі у конференції:

1. Для участі у конференції необхідно до 09 жовтня 2023 р. подати до оргкомітету такі матеріали:
  • заявку (зразок додається);
  • текст доповіді у електронному варіанті.
  1. За матеріалами науково-практичної конференції планується підготовка матеріалів (тез). За бажанням учасники конференції можуть опублікуватися у фахових виданнях Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини (https://nauka.udpu.edu.ua/fahovi-vidannia/)

Вимоги до оформлення публікацій (тез):

Приймаються матеріали у вигляді електронної версії загальним обсягом до 5 сторінок друкованого тексту, формат – А4.

Стандарти: шрифт Times New Roman; 16 кегль; міжрядковий інтервал – 1; абзацний відступ – 1,25 см; усі поля – 2 см; редактор Word.

У верхньому лівому куті зазначити індекс УДК. У верхньому правому куті зазначити прізвище та ініціали автора(ів), нижче – науковий ступінь, вчене звання, посада, нижче – організацію. Назву тез друкувати великими літерами з вирівнюванням по центру. Посилання на використані джерела подаються у квадратних дужках [5, с. 15].

Бібліографічний список мовою оригіналу складається через 1 інтервал, кегль 14, в алфавітному порядку і подається після тексту статті під заголовком: «СПИСОК ВИКОРИСТАНИХ ДЖЕРЕЛ». Список використаних джерел оформлювати згідно з ДСТУ 8302:2015 «Бібліографічне посилання. Загальні положення та правила складання».

За достовірність фактів, цитат, власних імен, посилань на літературні джерела та інші відомості відповідають автори публікацій.

Матеріали доповідей надсилаються у вигляді комп’ютерних файлів на електронну адресу: v.s.kalabska@udpu.edu.ua, з поміткою: Аспекти 2023.

Більш детальну інформацію можна отримати за телефоном:
8-063-790-22-29 (Калабська Віра Степанівна).

на участь у Х Міжнародній науково-практичній конференції

«Теоретико-методологічні аспекти мистецької освіти:

здобутки, проблеми та перспективи»

Прізвище  укр../англ.
Ім’я  укр./англ.
По батькові
Науковий ступінь
Вчене звання
Місце роботи (повна назва організації)
Контактний телефон
Поштова адреса для листування

або відділення Нової пошти

Е-mail
Форма участі у конференції (необхідне підкреслити) Тільки усна доповідь
Тільки публікація тез
Публікація тез + усна доповідь
Напрям роботи конференції
Назва доповіді
Мультимедійна презентація: так/ні

Чекаємо на Вас!

З повагою, оргкомітет конференції

ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЛИСТ

ДО 70-РІЧЧЯ З ДНЯ НАРОДЖЕННЯ ВИДАТНОГО УЧЕНОГО-ПЕДАГОГА ОКСАНИ ПЕТРІВНИ РУДНИЦЬКОЇДО 70-РІЧЧЯ З ДНЯ НАРОДЖЕННЯ ВИДАТНОГО УЧЕНОГО-ПЕДАГОГА ОКСАНИ ПЕТРІВНИ РУДНИЦЬКОЇ

Про неї пишуть її однодумці, соратники: «Філософ мистецької думки…», «Людина рідкісної духовної краси…», «Мудра і велична…», «Вона зігріла серцем душу…», «Унікальна індивідуальність…», «Світло її таланту…», «Її посмішка…» і просто –

ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

Сьогодні, 26 грудня, свій День народження відзначає майстер виробничого навчання кафедри образотворчого мистецтва Лопушан Володимир Пилипович! Шановний Володимире Пилиповичу! Прийміть наші найщиріші вітання з Днем народження!

СВЯТО ТАНЦЮ НА ФАКУЛЬТЕТІ МИСТЕЦТВСВЯТО ТАНЦЮ НА ФАКУЛЬТЕТІ МИСТЕЦТВ

20 березня на факультеті мистецтв відбулося справжнє свято з нагоди відзначення 45-річчя Народного аматорського ансамблю народного танцю «Яворина», 25-річчя спеціальності «Хореографія», 5-річчя кафедри хореографії та художньої культури Уманського державного педагогічного