ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ Презентація студентських талантів першокурсників мистецько-педагогічного факультету

На мистецько-педагогічному факультеті відбулася довгоочікувана подія, що стала гарною традицією в житті нашого студентства – презентація І курсу. Вже не перший рік наші першокурсники демонструють свої таланти і здібності у вокалі, хореографії та гумористичних мініатюрах. Березнева презентація відрізнялась веселими та креативними номерами. Цього року до нас приєдналося шість нових груп і саме вони ділилися з присутніми своїми враженнями про навчання. Всі групи ретельно готувалися до цього свята.

Презентація була різножанровою. 11 та 14 групи (напрям підготовки «Хореографія») презентували хореографічну постановку на тему з грецької міфології,

5 4

12 та 31 групи (напрям підготовки «Музичне мистецтво») – мюзикл про студентське життя.

2 1

А 15 та 35 групи (напрям підготовки «Образотворче мистецтво») представили свою спеціальність у жанрі казки.

3

В залі вирували емоції… Свято перетворилося у професійне шоу. Першокурсники вражали своїми талантами присутніх студентів старших курсів, викладачів, батьків, гостей. Цікавими і оригінальними були костюми учасників, музичний супровід, відео. Зі словами вітання і подяки за успішну, яскраву презентацію до першокурсників звернулась декан факультету Олена Дудник: «Мистецько-педагогічний факультет, – зауважила вона, – вкотре довів, що має безліч талантів, кількість яких зростає з року в рік». Декан подякувала кураторам І курсу за їх наставництво, допомогу та підтримку у підготовці презентації.

6

На завершення були визначені кращі групи у номінаціях і нагороджені почесними грамотами: – у номінації «Найяскравіша акторська гра» перемогли 12 і 31 групи (куратор Людмила Ятло); – у номінації «Найкреативніше втілення ідей» – 15 група (куратор Олена Побірченко) та 35 група (куратор Юрій Коваленко)

9

11 та 14 групи (куратор Сергій Куценко) відзначені у номінації «Найкраща режисура виступу».

11 10

2 коментарі до “Презентація студентських талантів першокурсників мистецько-педагогічного факультету”

1. Мистецько-педагогічний факультет завжди вражає глядачів своїми виступами. Цього року презентація 1 курсу пройшла, як завжди, прекрасно! Щиро дякую кураторам за допомогу у підготовці та проведенні презентації, глядачам за підтримку наших першокурсників, а юним артистам за гарні емоції! Бажаю вам подальших творчих успіхів! Ви – НАЙКРАЩІ!!!!!:)

2. Презентація І-го курсу була чудовою. Студенти показали себе з кращої сторони.Змогли вразити глядачів своїми номерами. Тож щиро бажаю їм успіху в подальших виступах!!!