ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ З НАЙКРАЩИМИ ПОБАЖАННЯМИ!

З НАЙКРАЩИМИ ПОБАЖАННЯМИ!

Сьогодні свій День народження відзначає завідувач кафедри образотворчого мистецтва, доктор педагогічних наук, професор Сотська Галина Іванівна!

1

Шановна Галино Іванівно! Щиро вітаємо Вас з Днем народження! Бажаємо Вам міцного здоров’я на многії літа, благополуччя, щедрої долі, щастя у житті, творчої наснаги у відповідальній справі! Нехай кожен день буде осяяний високим злетом душі, а добре самопочуття і гарний настрій стануть запорукою Вашого процвітання. Миру, злагоди, шани, любові та достатку у Вашому домі!

Вітаємо 2

З повагою, адміністрація факультету мистецтв
кафедра образотворчого мистецтва