ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ НЕСТАНДАРТНИЙ ЗАХИСТ ІНДЗ СТУДЕНТАМИ-ХОРЕОГРАФАМИ З ДИСЦИПЛІНИ «ІНОЗЕМНА МОВА (ЗА ПРОФЕСІЙНИМ СПРЯМУВАННЯМ)»

12 квітня студенти 21 та 24 груп спеціальності «Хореографія» на чолі з викладачем англійської мови Грітченко Іриною Анатоліївною провели цікавий та захоплюючий захист індивідуальних навчально-дослідних завдань. Ця подія стала справжнім хореографічним святом, яке проходило у вигляді показового концерту.

Кожен студент підготував доповідь англійською мовою про свій стиль танцю та які саме почуття, емоції ми хотіли передати через свій виступ. Наші юні хореографи показали справжній клас на сцені! Висока майстерність, вміла гра образу, різноманітні сюжети та стилі захоплювали глядачів…

Студенти продемонстрували індійський танець у виконанні Хухлей Ольги, романтичний контемп Михайлової Юлії та Бевз Анни, запальний рок-н-рол Ольхов Вікторії, Курудімової Тетяни та Шестопал Любові. Не залишились без уваги і чуттєва демі-класика Малюти Світлани та ніжний контемп Канарчук Уляни. Хоменко Анна подарувала українську стилізацію під колискову, молдавський народний чудово виконали Бабак Юлія та Заіка Ілона. Запальна зумба Оленіної Надії, проникливий модерн Майорової Марії та чуйний контемп Курудімової Тетяни справили чудове враження на глядачів.

Усі студенти цікаво представили свої вміння, продемонструвавши не лише хореографічні навички, а й хороший рівень англійської мови за професійним спрямуванням.

i6zdL4KcVY8

Студенти висловлюють щиру вдячність за цю чудову можливість творчого самовираження Грітченко Ірині Анатоліївні!