ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

Вітаємо з Днем народження заступника декана факультету мистецтв з наукової роботи та міжнародного співробітництва, кандидата педагогічних наук, доцента кафедри інструментального виконавства Калабську Віру Степанівну!

Калабська адмін

У святковий день прийміть вітання та найщиріші побажання: здоров’я, щастя та добра, наснаги, успіхів, тепла. І повсякденно, повсякчас хай буде все у Вас гаразд. Нехай щастить Вам у всіх намірах та задумах. Духовних Вам злетів, невичерпної життєвої енергії, плідної праці, а доля береже Вас від негараздів та бід, додає сил та натхнення! Нехай здоров’я завжди добрим буде, щоб в роботі ладилось усе, за справи добрі хай шанують люди, у дім хай доля затишок несе.

З Днем народження

З повагою, адміністрація факультету,