ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ 8 ТРАВНЯ – ДЕНЬ ПАМ’ЯТІ ТА ПРИМИРЕННЯ!

8 ТРАВНЯ – ДЕНЬ ПАМ’ЯТІ ТА ПРИМИРЕННЯ!

Україна сьогодні вдруге в своїй історії відзначає День пам’яті та примирення –  пам’ятний день в річницю перемоги над нацизмом у Європі.

31192005

День пам’яті та примирення встановлений Указом Президента України Петра Порошенка № 169/2015 “Про заходи з відзначення у 2015 році 70-ї річниці Перемоги над нацизмом у Європі та 70-ї річниці завершення Другої світової війни” від 24 березня 2015 року.

Відповідно до указу Президента України, метою відзначення є гідне вшанування подвигу українського народу, його визначного внеску в перемогу Антигітлерівської коаліції у Другій світовій війні та висловлення поваги усім борцям проти нацизму.

У цей день ми схиляємо голови перед героями, які здолали фашизм, боролися за незалежність України, врятували свою Батьківщину і весь світ.

Цього дня ми згадуємо сторінки минулого, щоб ще раз усвідомити, кому зобов’язані мирним небом над головою.