ФАКУЛЬТЕТ МИСТЕЦТВ НОВИНИ САЙТУ ІХ МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ «СУЧАСНІ СТРАТЕГІЇ РОЗВИТКУ ХОРЕОГРАФІЧНОЇ ОСВІТИ»

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас взяти участь у ІХ Міжнародній науково-практичній конференції «Сучасні стратегії розвитку хореографічної освіти», яка відбудеться 22 квітня 2022 року на базі кафедри хореографії та художньої культури Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.

Програма конференції передбачає: пленарне засідання, роботу секцій.

Конференція буде проводитись дистанційно (онлайн ZOOM).

Робота конференції планується за такими напрямами:

1. Актуальні проблеми навчання та виховання засобами мистецтва.
  2. Теоретичні та методологічні аспекти формування творчого потенціалу майбутнього вчителя хореографії.
  3. Сучасні стратегії підготовки майбутнього вчителя хореографії.
  4. Інтеграція мистецтв в системі хореографічної освіти.

Регламент:

–        доповіді на пленарному засіданні – до 15 хв.;

–        доповіді на секційних засіданнях – до 10 хв.;

–        повідомлення – до 5 хв.

Для участі у роботі конференції необхідно до 18 квітня 2022 року
заповнити реєстраційну форму учасника заходу, за посиланням
: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScXPBnHu03usR5_9G6Yl4dJN9omb24tFDwo2MVCIBDAcWx4UQ/viewform

або надсилати на електронну адресу nika_dance27@ukr.net зазначивши тему листа «конференція» (бланк заявки додається)

Матеріали конференції (програму та збірник), буде опубліковано на сайті факультету мистецтв https://mpf.udpu.edu.ua/vydavnycha-diyalnist/; сертифікат учасника надіслано на електронну адресу учасника, вказану під час реєстрації.

Завантажити (DOC, 468KB)

СЛОВО КОБЗАРЯ НА ВІКИ У НАШІЙ ПАʼМЯТІ!СЛОВО КОБЗАРЯ НА ВІКИ У НАШІЙ ПАʼМЯТІ!

Протягом багатьох віків український народ створював традиції, притаманні тільки українському народу, в яких відображається національний характер, патріотизм та волелюбність. Джерелом таких традицій є народна творчість, зокрема творчість народного поета, великого

ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

Сьогодні, 7 січня, свій День народження відзначає майстер виробничого навчання кафедри образотворчого мистецтва Мазур Віктор Вікторович! Шановний Вікторе Вікторовичу! Прийміть наші найщиріші вітання з Днем народження! Від усього серця зичимо

ЗАПРОШУЄМО НА ТВОРЧИЙ ЗВІТ-КОНЦЕРТ УКРАЇНСЬКОГО НАРОДНОГО ХОРУ «КОБЗАР»ЗАПРОШУЄМО НА ТВОРЧИЙ ЗВІТ-КОНЦЕРТ УКРАЇНСЬКОГО НАРОДНОГО ХОРУ «КОБЗАР»

Запрошуємо всіх шанувальників української народної пісні на творчий звіт-концерт українського народного хору «Кобзар» з нагоди 200-річчя від дня народження Тараса Шевченка, який відбудеться 20 травня о 14 годині в актовій